XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS

Sezon
Sezon 2020/2021
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Senior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Michałowska Marta 18.00 2015
2 Zdort Emilia 16.00 2015
3 Januszko Julia 14.50 2016
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Zwierzyński Paweł 18.00 2013
4 Mirowski Jan 13.50 2013
9 Michałowski Maciej 8.50 2014
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Koncewicz Nina 16.00 2013
6 Marzec Maryna 11.50 2013
7 Marzec Jagoda 10.50 2013
dsq Masztakowska Zofia 0.00 2014
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Feliks 18.00 2011
3 Szafrański-Mądry Borys 14.50 2011
5 Szafrański-Mądry Bruno 12.50 2011
12 Derwinis Tomasz (junior) 6.50 2012
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Zdort Jadwiga 13.50 2011
5 Koncewicz Zofia 12.50 2011
7 Januszko Natalia 10.50 2012
8 Mirowska Antonina 9.50 2011
11 Bańbura Aleksandra 7.00 2012
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 18.00 2009
3 Komierowski Jerzy 14.50 2010
4 Zdort Leopold 13.50 2010
5 Lewandowski Wojciech 12.50 2009
8 Moritz Ignacy 9.50 2010
9 Maciusowicz Tomasz 8.50 2009
14 Wyborski Wit 5.50 2009
16 Bąkowski Borys 4.50 2010
21 Bąkowski Piotr 4.00 2010
24 Januszko Józef 3.50 2010
25 Dąbrowski Piotr 3.00 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Mostowska Nina 16.00 2009
5 Geremek Hanna 12.50 2009
9 Moritz Helena 8.50 2009
10 Latoszek Anna 7.50 2009
12 Kaczyńska (Traczyńska) Magdalena 6.50 2010
18 Bańbura Ewa 4.50 2010
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Macyszyn Alicja 18.00 2007
4 Gełeta Maja 13.50 2008
9 Cichal Julia 8.50 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
7 Pacynko David 10.50 2008
9 Władyka Konstanty 8.50 2008
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Karolina 18.00 2006
1 Kostyra Joanna 18.00 2006
3 Szewczyk Julia 14.50 2005
4 Tomanek Lena 13.50 2006
5 Rodawska Hanna 12.50 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bryk Bernard 18.00 2005
2 Dziedzic Karol 16.00 2006
4 Nakwaski Michał 13.50 2006
5 Czerwiński Karol 12.50 2005
6 Bączkowski Bartosz 11.50 2006
8 Matejek Michał 9.50 2005
9 Lewandowski Maksymilian 8.50 2006
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wyborska Dobrawa 18.00 2004