Otwarte Mistrzostwa Warszawy

Sezon
Sezon 2016/2017
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Kotelnica Białczańska
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
22 Chylińska Antonina 3.50 2011
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
10 Moritz Helena 7.50 2009
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
16 Chyliński Kajetan 4.50 2009
17 Opaliński Maks 4.50 2009
21 Moritz Ignacy 4.00 2010
dnf Miłosz Jan 0.00 2009
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Macyszyn Alicja 18.00 2007
3 Bączkowska Eliza 14.50 2008
5 Gełeta Maja 12.50 2008
7 Zalewska Zofia 10.50 2008
14 Wojtasik Wiktoria 5.50 2007
dnf Parnas Nina 0.00 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Michałowski Beniamin 16.00 2007
4 Dobrowolski Jan 13.50 2007
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szewczyk Julia 18.00 2005
2 Hołówka Urszula 16.00 2005
4 Kostyra Joanna 13.50 2006
6 Dębicka Karolina 11.50 2006
8 Wójcik Zofia 9.50 2005
14 Zalewska Helena 5.50 2006
15 Masztakowska Julia 5.00 2006
16 Miłosz Zofia 4.50 2006
18 Bubieńczyk Zofia 4.50 2006
19 Gmur Natasza 4.00 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 18.00 2006
2 Bryk Bernard 16.00 2005
3 Bors Iwo 14.50 2005
7 Bączkowski Bartosz 10.50 2006
8 Dobrowolski Stefan 9.50 2005
10 Dziedzic Karol 7.50 2006
11 Matejek Michał 7.00 2005
16 Wójcik Piotr 4.50 2005
17 Wojtasik Wojciech 4.50 2005
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 18.00 2003
2 Michałowska Aleksandra 16.00 2003
3 Bubieńczyk Aleksandra 14.50 2003
4 Bartkowska Iga 13.50 2004
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 18.00 2003
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 16.00 2004
3 Kierkowski Juliusz 14.50 2004
7 Macyszyn Maksymilian 10.50 2004
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dominiewska Joanna 18.00 2002
2 Rewerelli Melania 16.00 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Olszewski Filip 18.00 2001
4 Michalski Stefan 13.50 2002
7 Zalewski Szymon 10.50 2002
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Kubasiewicz Helena 18.00 1999
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Bryk Antoni 14.50 2000
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Derwinis Ewa 18.00 1965
2 Dębicka Anna 16.00 1978
2 Ostrowska Katarzyna 16.00 1994
3 Blauth Monika 14.50 1966
3 Blauth Katarzyna 14.50 1993
4 Derwinis Katarzyna 13.50 1994
6 Stefańczyk Aleksandra 11.50 1989
7 Lejk Anna 10.50 1989
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Kubasiewicz Antoni 16.00 1994
4 Macyszyn Marek 13.50 1976
4 Marzec Tomasz 13.50 1956
6 Kowalski Bartłomiej 11.50 1960
7 Kierkowski Jarosław 10.50 1973
8 Rewerelli Tomasz 9.50 1962
8 Szeszko Cezary 9.50 1966
9 Blauth Marcin 8.50 1959
10 Dziedzic Stanisław 7.50 1963
12 Rymar Stanisław 6.50 1941