XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS

Sezon
Sezon 2020/2021
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Senior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Michałowska Marta 18.00 2015
2 Januszko Julia 16.00 2016
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Koncewicz Nina 18.00 2013
4 Marzec Maryna 13.50 2013
10 Marzec Jagoda 7.50 2013
13 Miazga Emilia 6.00 2014
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Zwierzyński Paweł 18.00 2013
2 Mirowski Jan 16.00 2013
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Feliks 18.00 2011
3 Mostowski Leon 14.50 2012
5 Szafrański-Mądry Borys 12.50 2011
6 Szafrański-Mądry Bruno 11.50 2011
7 Zwierzyński Jan 10.50 2011
9 Miazga Tadeusz 8.50 2012
17 Derwinis Tomasz (junior) 4.50 2012
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Koncewicz Zofia 14.50 2011
4 Zdort Jadwiga 13.50 2011
6 Mirowska Antonina 11.50 2011
7 Januszko Natalia 10.50 2012
8 Bańbura Aleksandra 9.50 2012
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Zdort Leopold 14.50 2010
4 Maciusowicz Tomasz 13.50 2009
5 Komierowski Jerzy 12.50 2010
7 Wyborski Wit 10.50 2009
11 Moritz Ignacy 7.00 2010
14 Bąkowski Borys 5.50 2010
20 Dąbrowski Piotr 4.00 2010
24 Bąkowski Piotr 3.50 2010
25 Januszko Józef 3.00 2010
27 Miłosz Jan 3.00 2009
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
4 Mostowska Nina 13.50 2009
7 Dębicka Magdalena 10.50 2009
10 Geremek Hanna 7.50 2009
11 Kaczyńska (Traczyńska) Magdalena 7.00 2010
13 Moritz Helena 6.00 2009
16 Bańbura Ewa 4.50 2010
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
6 Cichal Julia 11.50 2008
9 Gucajtis Hanna 8.50 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
8 Pacynko David 9.50 2008
10 Władyka Konstanty 7.50 2008
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Szewczyk Julia 18.00 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Nakwaski Michał 18.00 2006
5 Bączkowski Bartosz 12.50 2006
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wyborska Dobrawa 18.00 2004
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Anna 18.00 1978