XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race

Sezon
Sezon 2020/2021
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Senior
Młodsi
Starsi

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Zwierzyński Paweł 18.00 2013
5 Mirowski Jan 12.50 2013
7 Michałowski Maciej 10.50 2014
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Koncewicz Nina 14.50 2013
5 Marzec Jagoda 12.50 2013
6 Marzec Maryna 11.50 2013
10 Masztakowska Zofia 7.50 2014
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Feliks 18.00 2011
2 Szafrański-Mądry Borys 16.00 2011
3 Szafrański-Mądry Bruno 14.50 2011
12 Derwinis Tomasz (junior) 6.50 2012
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
2 Zdort Jadwiga 16.00 2011
4 Koncewicz Zofia 13.50 2011
7 Januszko Natalia 10.50 2012
9 Mirowska Antonina 8.50 2011
13 Bańbura Aleksandra 6.00 2012
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Lewandowski Wojciech 18.00 2009
2 Miłosz Jan 16.00 2009
3 Komierowski Jerzy 14.50 2010
5 Zdort Leopold 12.50 2010
7 Wyborski Wit 10.50 2009
8 Moritz Ignacy 9.50 2010
9 Bąkowski Borys 8.50 2010
10 Maciusowicz Tomasz 7.50 2009
17 Dąbrowski Piotr 4.50 2010
22 Bąkowski Piotr 3.50 2010
23 Januszko Józef 3.50 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
3 Mostowska Nina 14.50 2009
4 Geremek Hanna 13.50 2009
6 Latoszek Anna 11.50 2009
7 Moritz Helena 10.50 2009
15 Kaczyńska (Traczyńska) Magdalena 5.00 2010
17 Bańbura Ewa 4.50 2010
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Macyszyn Alicja 18.00 2007
7 Cichal Julia 10.50 2008
dsq Gełeta Maja 0.00 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
5 Pacynko David 12.50 2008
7 Władyka Konstanty 10.50 2008
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Tomanek Lena 18.00 2006
2 Szewczyk Julia 16.00 2005
3 Kostyra Joanna 14.50 2006
4 Rodawska Hanna 13.50 2006
5 Dębicka Karolina 12.50 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Bryk Bernard 18.00 2005
2 Lewandowski Maksymilian 16.00 2006
3 Dziedzic Karol 14.50 2006
5 Nakwaski Michał 12.50 2006
6 Czerwiński Karol 11.50 2005
7 Bączkowski Bartosz 10.50 2006
8 Matejek Michał 9.50 2005
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Punkty zawodnika Rocznik
1 Wyborska Dobrawa 18.00 2004