Moritz Helena

Data wstąpienia
2015-10-26
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2009
Suma punktów
718.50
Liczba startów
61
Ranking-miejsce
108

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 10 13.00 XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
2 9 8.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 7 10.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 13 6.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 7 10.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 24 7.00 XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Suche A Liczone do rankingu
9 40 5.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
10 29 6.00 XI Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
11 18 4.50 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski B Liczone do rankingu
12 32 5.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
13 30 6.00 XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
14 5 6.50 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
15 33 5.50 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
16 36 5.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
17 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 3 14.50 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 7 10.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 4 13.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 5 12.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 6 11.50 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 20 8.00 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
24 12 12.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
25 15 10.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
26 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 4 13.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 16 10.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 26 6.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 4 20.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
33 9 14.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
34 6 11.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
35 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
36 31 5.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
37 4 20.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
38 13 11.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 13 6.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 11 7.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 4 7.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
42 5 18.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
43 8 15.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
44 1 26.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
45 dsq 0.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
46 3 21.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 11 12.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
48 21 7.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
49 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
50 10 7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
51 7 10.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
52 1 26.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
53 4 20.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
54 2 23.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
55 3 21.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 3 21.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
57 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
58 4 7.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
59 11 12.50 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
60 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu