XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race

Sezon
Sezon 2015/2016
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Komorowska Nikola 1325 18.00 2006
4 Boryczka Matylda 1422 13.50 2006
7 Miłosz Zofia 1458 10.50 2006
10 Macyszyn Alicja 1448 7.50 2007
11 Korczak Luiza 1386 7.00 2006
13 Modzelewska Nina 1415 6.00 2006
14 Bubieńczyk Zofia 1424 5.50 2006
15 Zalewska Helena 1340 5.00 2006
18 Goździewińska Jagoda 1400 4.50 2007
20 Rodawska Hanna 1481 4.00 2006
26 Parnas Nina 1420 3.00 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Szeląg Grzegorz 1429 18.00 2006
7 Guziak Hubert 1462 10.50 2007
8 Bączkowski Bartosz 1393 9.50 2006
9 Strychowski Stanisław 1432 8.50 2006
12 Nakwaski Michał 1438 6.50 2006
14 Barchoń Jan 1411 5.50 2007
15 Burkiewicz Bartosz 1441 5.00 2006
16 Chmielewski Kazimierz 1469 4.50 2007
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
3 Rewerelli Melania 1084 14.50 2002
4 Bubieńczyk Aleksandra 1349 13.50 2003
5 Dudziuk Katarzyna 1464 12.50 2003
7 Dominiewska Joanna 1124 10.50 2002
8 Michałowska Aleksandra 1337 9.50 2003
9 Solecka Hanna 1277 8.50 2003
11 Wawrzyniak Ewelina 1409 7.00 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 1184 18.00 2003
2 Zalewski Szymon 1127 16.00 2002
4 Dudziuk Piotr 1387 13.50 2003
7 Bartler Michał 1351 10.50 2003
9 Bartler Jakub 1352 8.50 2003
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 18.00 2004
2 Kierkowski Juliusz 1289 16.00 2004
5 Bryk Bernard 1383 12.50 2005
6 Wawrzyniak Mateusz 1410 11.50 2004
8 Szeląg Piotr 1430 9.50 2004
9 Bors Iwo 1399 8.50 2005
11 Bańkowski Antoni 1439 7.00 2004
13 Hakizimana Antoni 1356 6.00 2005
15 Ciałowicz Antoni 1294 5.00 2004
19 Wójcik Piotr 1476 4.00 2005
22 Macyszyn Maksymilian 1434 3.50 2004
23 Matejek Michał 1327 3.50 2005
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
5 Szumańska Joanna 1240 12.50 2005
6 Bartkowska Iga 1273 11.50 2004
7 Goździewińska Kalina 1401 10.50 2005
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Pszczółkowski Igor 1141 18.00 2000
2 Dudziuk Jakub 1463 16.00 2001
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Bączkowska Eliza 1397 16.00 2008
6 Zalewska Zofia 1417 11.50 2008
7 Sińska Hanna 1500 10.50 2008
dsq Gełeta Maja 1442 0.00 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
10 Bujnowski Aleksander 1416 7.50 2008
11 Lewiński Franciszek 1413 7.00 2009
dsq Hakizimana Jan 1391 0.00 2009
dsq Miłosz Jan 1457 0.00 2009