Bańkowski Antoni

Data wstąpienia
2014-09-24
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
295.50
Liczba startów
45
Ranking-miejsce
181

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankignu
2 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 9 8.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 41 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
7 45 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
8 24 3.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
9 19 4.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
10 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 9 8.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 10 7.50 NPM IV eliminacja Suche B Liczone do rankignu
15 9 8.50 NPM IIIeliminacja Suche B Liczone do rankignu
16 19 8.50 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
17 25 6.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
18 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
19 21 7.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
20 dsq 0.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankignu
21 12 6.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
22 12 6.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
23 10 4.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
24 31 5.50 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
25 18 9.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
26 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 9 4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
29 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
32 17 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 17 4.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
35
37
5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
36
41
5.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
37
15
10.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
38
29
6.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
39
41
5.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
40
30
6.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
41
20
8.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
42
14
5.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43
18
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44
13
2.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
45
21
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46
20
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47
22
3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48
19
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49
22
3.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
50
20
4.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu