XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant

Sezon
Sezon 2016/2017
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
CSN Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 1397 18.00 2008
3 Macyszyn Alicja 1448 14.50 2007
7 Zalewska Zofia 1417 10.50 2008
9 Wojtasik Wiktoria 1527 8.50 2007
10 Gełeta Maja 1442 7.50 2008
11 Parnas Nina 1420 7.00 2007
12 Pacałowska Kaja 1380 6.50 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
4 Michałowski Beniamin 1353 13.50 2007
6 Guziak Hubert 1462 11.50 2007
9 Bujnowski Aleksander 1416 8.50 2008
11 Chmielewski Kazimierz 1469 7.00 2007
16 Pytel Piotr 1526 4.50 2008
20 Bartler Adam 1423 4.00 2008
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Hołówka Urszula 1511 18.00 2005
2 Dębicka Karolina 1502 16.00 2006
4 Szumańska Joanna 1240 13.50 2005
6 Miłosz Zofia 1458 11.50 2006
8 Masztakowska Julia 1443 9.50 2006
9 Gmur Natasza 1510 8.50 2005
10 Korczak Luiza 1386 7.50 2006
11 Bubieńczyk Zofia 1424 7.00 2006
13 Rodawska Hanna 1481 6.00 2006
18 Zalewska Helena 1340 4.50 2006
19 Modzelewska Nina 1415 4.00 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Bryk Bernard 1383 16.00 2005
4 Szeląg Grzegorz 1429 13.50 2006
5 Bączkowski Bartosz 1393 12.50 2006
6 Bors Iwo 1399 11.50 2005
7 Burkiewicz Bartosz 1441 10.50 2006
10 Modzelewski Franciszek 1414 7.50 2006
11 Hakizimana Antoni 1356 7.00 2005
12 Wojtasik Wojciech 1528 6.50 2005
14 Nakwaski Michał 1438 5.50 2006
15 Gołębicki Jeremi 1460 5.00 2006
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
2 Bubieńczyk Aleksandra 1349 16.00 2003
5 Michałowska Aleksandra 1337 12.50 2003
6 Szumańska Julia 1286 11.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ejchart Tadeusz 1184 18.00 2003
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 16.00 2004
3 Kierkowski Juliusz 1289 14.50 2004
5 Bartler Michał 1351 12.50 2003
6 Wawrzyniak Mateusz 1410 11.50 2004
7 Bańkowski Antoni 1439 10.50 2004
10 Kawałkowski Mikołaj 1426 7.50 2004
12 Macyszyn Maksymilian 1434 6.50 2004
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bogucka Melania 1350 18.00 2002
3 Dominiewska Joanna 1124 14.50 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Sosnowski Jan 1137 18.00 2001
3 Olszewski Filip 1237 14.50 2001
4 Zalewski Szymon 1127 13.50 2002
5 Ruszel Jan 1087 12.50 2002
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Dębicka Magdalena 1503 18.00 2009
12 Chmielewska Katarzyna 1523 6.50 2009
13 Pytel Antonina 1525 6.00 2010
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Jan 1457 18.00 2009
4 Masztakowski Franciszek 1444 13.50 2009
7 Guziak Igor 1470 10.50 2010
10 Hakizimana Jan 1391 7.50 2009
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Miłosz Feliks 1452 18.00 2011