XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant

Sezon
Sezon 2015/2016
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Komorowska Nikola 1325 18.00 2006
4 Korczak Luiza 1386 13.50 2006
5 Boryczka Matylda 1422 12.50 2006
8 Zalewska Helena 1340 9.50 2006
11 Miłosz Zofia 1458 7.00 2006
12 Bubieńczyk Zofia 1424 6.50 2006
13 Goździewińska Jagoda 1400 6.00 2007
13 Macyszyn Alicja 1448 6.00 2007
15 Modzelewska Nina 1415 5.00 2006
18 Rodawska Hanna 1481 4.50 2006
20 Parnas Nina 1420 4.00 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Burkiewicz Bartosz 1441 18.00 2006
2 Szeląg Grzegorz 1429 16.00 2006
4 Modzelewski Franciszek 1414 13.50 2006
4 Nakwaski Michał 1438 13.50 2006
8 Guziak Hubert 1462 9.50 2007
9 Strychowski Stanisław 1432 8.50 2006
11 Bączkowski Bartosz 1393 7.00 2006
15 Chmielewski Kazimierz 1469 5.00 2007
18 Barchoń Jan 1411 4.50 2007
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
3 Rewerelli Melania 1084 14.50 2002
4 Bubieńczyk Aleksandra 1349 13.50 2003
5 Wawrzyniak Ewelina 1409 12.50 2002
6 Dominiewska Joanna 1124 11.50 2002
7 Solecka Hanna 1277 10.50 2003
8 Michałowska Aleksandra 1337 9.50 2003
9 Dudziuk Katarzyna 1464 8.50 2003
dnf Bogucka Melania 1350 0.00 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Zalewski Szymon 1127 18.00 2002
2 Ejchart Tadeusz 1184 16.00 2003
5 Bartler Michał 1351 12.50 2003
7 Dudziuk Piotr 1387 10.50 2003
9 Bartler Jakub 1352 8.50 2003
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Guziak Igor 1470 18.00 2010
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Lewińska Maria 1447 14.50 2011
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 18.00 2004
3 Kierkowski Juliusz 1289 14.50 2004
4 Szeląg Piotr 1430 13.50 2004
6 Wawrzyniak Mateusz 1410 11.50 2004
7 Bryk Bernard 1383 10.50 2005
9 Bańkowski Antoni 1439 8.50 2004
10 Bors Iwo 1399 7.50 2005
11 Wójcik Piotr 1476 7.00 2005
12 Hakizimana Antoni 1356 6.50 2005
14 Ciałowicz Antoni 1294 5.50 2004
16 Macyszyn Maksymilian 1434 4.50 2004
26 Matejek Michał 1327 3.00 2005
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
4 Szumańska Joanna 1240 13.50 2005
9 Bartkowska Iga 1273 8.50 2004
11 Goździewińska Kalina 1401 7.00 2005
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Pszczółkowski Igor 1141 16.00 2000
4 Dudziuk Jakub 1463 13.50 2001
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Bujnowski Aleksander 1416 14.50 2008
6 Miłosz Jan 1457 11.50 2009
14 Lewiński Franciszek 1413 5.50 2009
dsq Hakizimana Jan 1391 0.00 2009
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
4 Gełeta Maja 1442 13.50 2008
6 Bączkowska Eliza 1397 11.50 2008
7 Sińska Hanna 1500 10.50 2008
9 Zalewska Zofia 1417 8.50 2008
Grupa wiekowa: Senior
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
4 Kubasiewicz Antoni 386 13.50 1994