XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race

Sezon
Sezon 2014/2015
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Junior
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Ostrowska Katarzyna 332 18.00 1994
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Rewerelli Mateusz 1062 16.00 1998
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Kubasiewicz Helena 701 18.00 1999

2
Cąkała Ariana 1008 16.00 2000
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Blauth Wojciech 998 18.00 1999

2
Pszczółkowski Igor 1141 16.00 2000
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Komorowska Nikola 1325 18.00 2006

2
Szewczyk Julia 1406 16.00 2005

3
Szumańska Joanna 1240 14.50 2005

4
Korczak Luiza 1386 13.50 2006

9
Tomanek Lena 1394 8.50 2006

10
Goździewińska Kalina 1401 7.50 2005

11
Boryczka Matylda 1422 7.00 2006

12
Modzelewska Nina 1415 6.50 2006

14
Brudnicka Amelia 1440 5.50 2006
16 Miłosz Zofia 1458 4.50 2006

19
Pacałowska Nina 1354 4.00 2005

dsq
Bubieńczyk Zofia 1424 0.00 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Szeląg Grzegorz 1429 16.00 2006

3
Hakizimana Antoni 1356 14.50 2005

9
Bors Iwo 1399 8.50 2005

11
Bączkowski Bartosz 1393 7.00 2006

13
Dominiewski Michał 1437 6.00 2006

14
Modzelewski Franciszek 1414 5.50 2006

16
Matejek Michał 1327 4.50 2005

20
Bryk Bernard 1383 4.00 2005

dsq
Trzynski Iwo 1403 0.00 2005
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Rewerelli Melania 1084 18.00 2002

3
Wawrzyniak Ewelina 1409 14.50 2002

4
Dominiewska Joanna 1124 13.50 2002

5
Pacałowska Pola 1221 12.50 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Blanc Leon 1249 18.00 2001

3
Zalewski Szymon 1127 14.50 2002

4
Sosnowski Jan 1137 13.50 2001

5
Lewiński Tomasz 1253 12.50 2002

6
Dudziuk Jakub 1463 11.50 2001

7
Fido Aleksander 1235 10.50 2002
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 1397 18.00 2008

5
Goździewińska Jagoda 1400 12.50 2007

12
Parnas Nina 1420 6.50 2007

13
Pacałowska Kaja 1380 6.00 2008

16
Macyszyn Alicja 1448 4.50 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Guziak Hubert 1462 18.00 2007

2
Michałowski Beniamin 1353 16.00 2007

8
Bujnowski Aleksander 1416 9.50 2008

10
Hakizimana Henryk 1357 7.50 2007

15
Bartler Adam 1423 5.00 2008
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Ejchart Tadeusz 1184 18.00 2003

2
Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 16.00 2004

3
Tomanek Jan 1276 14.50 2003

5
Kierkowski Juliusz 1289 12.50 2004

6
Sosnowski Mikołaj 1239 11.50 2004

8
Bartler Michał 1351 9.50 2003

9
Dudziuk Piotr 1387 8.50 2003

11
Ciałowicz Antoni 1294 7.00 2004

12
Bartler Jakub 1352 6.50 2003

14
Bańkowski Antoni 1439 5.50 2004

19
Macyszyn Maksymilian 1434 4.00 2004

24
Wawrzyniak Mateusz 1410 3.50 2004

dsq
Sosnowski Adam 1136 0.00 2003
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Bubieńczyk Aleksandra 1349 16.00 2003

3
Ratajczyk Karolina 1329 14.50 2003

5
Milej Maja 1407 12.50 2003

7
Bartkowska Iga 1273 10.50 2004

8
Solecka Hanna 1277 9.50 2003

9
Michałowska Aleksandra 1337 8.50 2003