XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race

Sezon
Sezon 2014/2015
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior
Senior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Ostrowska Katarzyna 332 18.00 1994
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Rewerelli Mateusz 1062 18.00 1998
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Komorowska Nikola 1325 18.00 2006

3
Tomanek Lena 1394 14.50 2006

4
Szewczyk Julia 1406 13.50 2005

7
Szumańska Joanna 1240 10.50 2005

9
Korczak Luiza 1386 8.50 2006

13
Modzelewska Nina 1415 6.00 2006

17
Augustynowicz Urszula 1395 4.50 2006
20 Miłosz Zofia 1458 4.00 2006

dsq
Zalewska Helena 1340 0.00 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

6
Bors Iwo 1399 11.50 2005

10
Hakizimana Antoni 1356 7.50 2005

11
Modzelewski Franciszek 1414 7.00 2006

13
Bączkowski Bartosz 1393 6.00 2006

16
Matejek Michał 1327 4.50 2005

dsq
Szeląg Grzegorz 1429 0.00 2006
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Kubasiewicz Helena 701 18.00 1999

3
Cąkała Ariana 1008 14.50 2000
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

3
Pszczółkowski Igor 1141 14.50 2000
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Bubieńczyk Aleksandra 1349 18.00 2003

2
Rafalska Matylda 1319 16.00 2003

3
Ratajczyk Karolina 1329 14.50 2003

4
Michałowska Aleksandra 1337 13.50 2003

7
Bartkowska Iga 1273 10.50 2004

8
Wierzbik Martyna 1307 9.50 2003

9
Szumańska Julia 1286 8.50 2003

12
Leśniewicz Gaja 1388 6.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 18.00 2004

2
Tomanek Jan 1276 16.00 2003

3
Kierkowski Juliusz 1289 14.50 2004

5
Bartczak Leopold 1336 12.50 2004

6
Sosnowski Mikołaj 1239 11.50 2004

7
Lewiński Maciej 1259 10.50 2003

8
Bartler Michał 1351 9.50 2003

10
Ciałowicz Antoni 1294 7.50 2004

11
Ejchart Tadeusz 1184 7.00 2003

12
Bartler Jakub 1352 6.50 2003

13
Macyszyn Maksymilian 1434 6.00 2004

16
Szeląg Piotr 1430 4.50 2004

18
Sosnowski Adam 1136 4.50 2003

19
Bańkowski Antoni 1439 4.00 2004

21
Wawrzyniak Mateusz 1410 4.00 2004

22
Duszyński Antoni 1234 3.50 2004
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Rewerelli Melania 1084 18.00 2002

2
Godlewska Maria 1295 16.00 2001

4
Bogucka Melania 1350 13.50 2002

5
Wawrzyniak Ewelina 1409 12.50 2002
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Blanc Leon 1249 18.00 2001

3
Zalewski Szymon 1127 14.50 2002

4
Lewiński Tomasz 1253 13.50 2002

5
Sosnowski Jan 1137 12.50 2001

6
Ruszel Jan 1087 11.50 2002

8
Fido Aleksander 1235 9.50 2002
9 Dudziuk Jakub 1463 8.50 2001

dsq
Olszewski Filip 1237 0.00 2001
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Bączkowska Eliza 1397 18.00 2008

6
Macyszyn Alicja 1448 11.50 2007
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
3 Guziak Hubert 1462 14.50 2007

7
Bujnowski Aleksander 1416 10.50 2008

15
Bartler Adam 1423 5.00 2008

16
Michałowski Beniamin 1353 4.50 2007

18
Hakizimana Henryk 1357 4.50 2007