XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant

Sezon
Sezon 2014/2015
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Junior
Krasnale
młodsi
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
starsi
Junior Młodszy
Junior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Komorowska Nikola 1325 18.00 2006

2
Szumańska Joanna 1240 16.00 2005

4
Goździewińska Kalina 1401 13.50 2005

7
Korczak Luiza 1386 10.50 2006

8
Brudnicka Amelia 1440 9.50 2006

12
Tomanek Lena 1394 6.50 2006

14
Zalewska Helena 1340 5.50 2006

17
Masztakowska Julia 1443 4.50 2006

19
Modzelewska Nina 1415 4.00 2006
22 Miłosz Zofia 1458 3.50 2006
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

4
Bryk Bernard 1383 13.50 2005

6
Szeląg Grzegorz 1429 11.50 2006

10
Bors Iwo 1399 7.50 2005

11
Hakizimana Antoni 1356 7.00 2005

12
Bączkowski Bartosz 1393 6.50 2006

15
Modzelewski Franciszek 1414 5.00 2006

21
Matejek Michał 1327 4.00 2005
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Bączkowska Eliza 1397 18.00 2008

3
Goździewińska Jagoda 1400 14.50 2007

13
Gełeta Maja 1442 6.00 2008

14
Zalewska Zofia 1417 5.50 2008
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Michałowski Beniamin 1353 16.00 2007
3 Guziak Hubert 1462 14.50 2007

7
Bujnowski Aleksander 1416 10.50 2008

12
Bartler Adam 1423 6.50 2008

14
Hakizimana Henryk 1357 5.50 2007
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Blanc Leon 1249 18.00 2001

3
Sosnowski Jan 1137 14.50 2001

4
Dudziuk Jakub 1463 13.50 2001

6
Zalewski Szymon 1127 11.50 2002

7
Lewiński Tomasz 1253 10.50 2002
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Bogucka Melania 1350 16.00 2002

3
Wawrzyniak Ewelina 1409 14.50 2002

4
Rewerelli Melania 1084 13.50 2002
Grupa wiekowa: Krasnale
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Masztakowski Franciszek 1444 18.00 2009
2 Miłosz Jan 1457 16.00 2009

6
Hakizimana Jan 1391 11.50 2009
Grupa wiekowa: Junior
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Ostrowska Katarzyna 332 16.00 1994
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Bubieńczyk Aleksandra 1349 16.00 2003

3
Ratajczyk Karolina 1329 14.50 2003

6
Michałowska Aleksandra 1337 11.50 2003

8
Szumańska Julia 1286 9.50 2003

9
Bartkowska Iga 1273 8.50 2004

10
Milej Maja 1407 7.50 2003

12
Solecka Hanna 1277 6.50 2003

14
Wierzbik Martyna 1307 5.50 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 16.00 2004

3
Ejchart Tadeusz 1184 14.50 2003

4
Tomanek Jan 1276 13.50 2003

5
Kierkowski Juliusz 1289 12.50 2004

6
Szeląg Piotr 1430 11.50 2004

8
Dudziuk Piotr 1387 9.50 2003

9
Wawrzyniak Mateusz 1410 8.50 2004

11
Bartler Michał 1351 7.00 2003

13
Kawałkowski Mikołaj 1426 6.00 2004

14
Ciałowicz Antoni 1294 5.50 2004

17
Bartler Jakub 1352 4.50 2003

21
Bańkowski Antoni 1439 4.00 2004

25
Sosnowski Adam 1136 3.00 2003
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

3
Pszczółkowski Igor 1141 14.50 2000