Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant

Sezon
Sezon 2015/2016
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Szczęśliwice
Ranking
Nie liczone do rankingu
Klasa
Grupy wiekowe
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy
Junior

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wójcik Aleksandra 1475 18.00 2003
2 Ratajczyk Karolina 1329 16.00 2003
3 Bogucka Melania 1350 14.50 2002
4 Bubieńczyk Aleksandra 1349 13.50 2003
5 Rewerelli Melania 1084 12.50 2002
6 Wawrzyniak Ewelina 1409 11.50 2002
7 Michałowska Aleksandra 1337 10.50 2003
8 Solecka Hanna 1277 9.50 2003
9 Dominiewska Joanna 1124 8.50 2002
11 Pacałowska Pola 1221 7.00 2002
12 Szumańska Julia 1286 6.50 2003
13 Marchel Zofia 1456 6.00 2003
14 Wierzbik Martyna 1307 5.50 2003
15 Dudziuk Katarzyna 1464 5.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Ejchart Tadeusz 1184 16.00 2003
4 Bartler Michał 1351 13.50 2003
5 Zalewski Szymon 1127 12.50 2002
6 Bartler Jakub 1352 11.50 2003
8 Dudziuk Piotr 1387 9.50 2003
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Olszewski Filip 1237 16.00 2001
3 Pszczółkowski Igor 1141 14.50 2000
4 Blanc Leon 1249 13.50 2001
Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
2 Ożga-Grzegorzewski Maciej 1358 16.00 2004
3 Kierkowski Juliusz 1289 14.50 2004
4 Szeląg Piotr 1430 13.50 2004
6 Bryk Bernard 1383 11.50 2005
9 Bartczak Leopold 1336 8.50 2004
10 Wawrzyniak Mateusz 1410 7.50 2004
11 Bors Iwo 1399 7.00 2005
12 Bańkowski Antoni 1439 6.50 2004
13 Hakizimana Antoni 1356 6.00 2005
14 Macyszyn Maksymilian 1434 5.50 2004
15 Ciałowicz Antoni 1294 5.00 2004
16 Wójcik Piotr 1476 4.50 2005
22 Matejek Michał 1327 3.50 2005
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
5 Szumańska Joanna 1240 12.50 2005
8 Bartkowska Iga 1273 9.50 2004
10 Goździewińska Kalina 1401 7.50 2005
15 Pacałowska Nina 1354 5.00 2005