Goździewińska Jagoda

Data wstąpienia
2013-02-13
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2007
Suma punktów
314.00
Liczba startów
33
Ranking-miejsce
171

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 31 5.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankignu
2 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankignu
3 28 6.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
4 28 6.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
5 3 7.50 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
6 10 13.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
7 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankignu
8 4 7.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
9 dsq 0.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
10 21 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 15 5.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 dnf 0.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
13 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 18 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 21 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17
17
4.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
18
19
4.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
19
8
15.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
20 7 16.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
21
1
10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankignu
22
dsq
0.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
23
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 1 18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 5 12.50 NPM III eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
28 1 18.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice, Warszawa B Liczone do rankignu
29
15
10.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
30 1 10.00 Zawody Obozowe - Isolaccia Isolaccia, ITA C Liczone do rankignu
31
4
20.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
32 dnf 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33
13
6.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34
12
6.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36
32
5.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
37
4
13.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankignu
38
1
10.00 Zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankignu