Bartler Jakub

Data wstąpienia
2012-10-05
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
600.00
Liczba startów
70
Ranking-miejsce
124

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 25 6.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
3 dsq 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
4 14 11.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankignu
5 20 8.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankignu
6 24 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
7 dnf 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
8 8 9.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
9 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
10 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
14 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
15 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 24 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
20 24 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
21 DNF 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
22 51 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
23 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
24 15 5.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
25 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 6 11.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
29 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 12 6.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 12 6.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
41 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43
31
5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
44
26
6.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
45
16
10.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
46 2 16.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47
51
5.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
48
17
9.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
49
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51
15
1.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
52
17
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
53
15
5.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
54
12
6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55
20
4.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
56
20
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 3 14.50 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice, Warszawa B Liczone do rankignu
59
11
3.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
60
13
6.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61
19
4.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 5 6.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
63
11
7.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
64
11
7.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65
16
4.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
67
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68
7
10.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69
9
4.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
70 22 3.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72 17 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 20 4.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74 16 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 22 3.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76 8 5.00 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
77 9 4.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu