Komorowska Nikola

Data wstąpienia
2011-09-03
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
2386.50
Liczba startów
116
Ranking-miejsce
12

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 20.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
2 7 16.00 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
3 2 23.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
4 3 21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankignu
5 5 18.50 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankignu
6 2 23.50 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
7 4 20.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
8 7 16.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
9 2 23.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
10 5 18.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
11 4 20.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
12 2 23.50 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankignu
13 11 12.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankignu
14 2 23.50 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankignu
15 2 23.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
16 3 21.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
17 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
18 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankignu
19 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
20 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
21 1 26.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN 2016 Suche A Liczone do rankignu
22 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
23 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankignu
24 1 26.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
25 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
26 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
27 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
28 1 18.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
29 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - III edycja Suche A Liczone do rankignu
30 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
31 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
32 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
33 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
34 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
35 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
36 28 2.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
40 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
41 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
42
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
43
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 2 16.00 NPM IV eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
49 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
50 1 26.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
51 1 26.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
52 1 26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
53 1 18.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
54
1
18.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
55 1 26.00 XXVI LIGA MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
56 1 26.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
57 1 26.00 XXVI LIGA MOZN - IV edycja Jurgów A Liczone do rankignu
58 1 26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
59
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
60 1 26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
61 1 26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
62 1 26.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
63 1 26.00 XXVI LIGA MOZN - II edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
64 1 26.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
65 1 26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
66
1
26.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
67
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68
22
3.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 dsq 0.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
74 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
75 1 26.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
76 1 26.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
77 1 26.00 Koziołek Matołek - 64 Memoriał K. Makuszyńskiego Zakopane A Nie liczone do rankingu
78
2
16.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków III Murzasichle B Liczone do rankignu
79 1 26.00 Puchar Krakowa – XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
80 1 26.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
81 1 26.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
82 1 26.00 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankignu
83 1 26.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
84 1 18.00 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankignu
85 1 26.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
86 1 26.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
87 1 18.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II Pardałówka B Liczone do rankignu
88 2 23.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
89 2 23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
90
1
18.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I Nosal B Liczone do rankignu
91 1 26.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
92 6 17.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
93 1 26.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
94 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
95 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
96 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
97 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
98 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
99 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
100 7 10.50 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
101 dsq 0.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
102 12 12.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
103 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
104 2 16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
105 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
106 15 10.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Nosal A Liczone do rankignu
107 1 26.00 Puchar Misia Stramusia Nosal A Liczone do rankignu
108 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
109 1 26.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Murzasichle A Liczone do rankignu
110 10 13.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
111 1 26.00 Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego Zakopane A Liczone do rankignu
112 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankignu
113 1 26.00 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków Harenda A Liczone do rankignu
114 13 11.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
115 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
116 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
117 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
118 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
119 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
120 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
121 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu