Szumańska Joanna

Data wstąpienia
2009-03-28
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
1277.50
Liczba startów
101
Ranking-miejsce
49
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 21 7.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
2 29 6.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
3 dsq 0.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
4 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 6 11.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 5 12.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 7 16.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
14 12 12.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankignu
15 19 1.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
16 9 14.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
17 13 11.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
18 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
19 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
20 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
24 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
26 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
27 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 9 14.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankignu
29 12 12.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankignu
30 11 12.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
31 24 7.00 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankignu
32 17 9.50 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
33 31 5.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
34 5 18.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankignu
35 7 16.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
36 14 11.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankignu
37 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankignu
38 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankignu
39 7 16.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
40 15 10.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
41 9 14.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankignu
42 5 18.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
43 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
44 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
46 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
49 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
50 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
52 3 14.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
53 4 13.50 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
54
6
17.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
55
11
12.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
56
7
16.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
57
10
13.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
58
3
21.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
59
9
14.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
60
7
16.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
61
13
11.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
62
7
16.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
63 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
64 2 23.50 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankignu
65 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
66 5 12.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
67
dsq
0.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
68
23
3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
71
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
72
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75 10 13.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
76 10 13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
77
5
12.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
78
4
13.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
79
8
15.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
80 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
81
8
9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
82
8
9.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
83 9 14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
84
21
7.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
85 9 14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
86
6
17.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
87
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
88
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
89 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
90
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92 9 8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
93
13
6.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
94
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
95 6 11.50 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankignu
96
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
97 dsq 0.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
98 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
99
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
100
2
8.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
101
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
102 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
103 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
104 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
105 4 7.00 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankignu
106 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankignu
107 1 10.00 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankignu
108 1 10.00 07 - Zawody obozowe - przedszkole 3 Zakopane C Liczone do rankignu