1801 |
C |
C17-Obóz 07 - Przedszkole Narciarskie III - Zakop. |
Zakopane |
|
|
1802 |
A |
A56-Liga Zakopiańska VI - gigant |
Kluszkowce |
|
|
1803 |
A |
A42-Puchar Polski 12 - Puchar Śląska - gigant |
Szczyrk |
|
|
1804 |
A |
A41-Puchar Polski 11 - Puchar Śląska - gigant |
Szczyrk |
|
|
1805 |
A |
A63-Ogólnopolskie Zawody Przedszkolaków - gigant |
Zakopane |
|
|
1806 |
A |
A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant |
Krynica |
|
|
1807 |
A |
A55-Liga Zakopiańska V - gigant |
Małe
Ciche |
|
|
1808 |
A |
A71-Family Cup 2005 - Finał - gigant |
Zawoja |
|
|
1809 |
C |
C16-Obóz 06 - Przedszkole Narciarskie II - Zakop. |
Zakopane |
|
|
1810 |
A |
A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom |
Jakuszyce |
|
|
1811 |
A |
A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom |
Jakuszyce |
|
|
1812 |
A |
A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant |
Dziwiszów |
|
|
1813 |
A |
A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant |
Dziwiszów |
|
|
1814 |
A |
A20-Ogóln Olimp Młodz - junior - slalom |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1815 |
C |
C15-Obóz 05 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane |
Zakopane |
|
|
1816 |
A |
A18-Ogóln Olimp Młodz - junior - slalom do dwuboju |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1817 |
C |
C01-Religa Cup - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1818 |
A |
A19-Ogóln Olimp Młodz - junior - dwubój |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1819 |
A |
A17-Ogóln Olimp Młodz - junior - gigant do dwuboju |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1820 |
A |
A16-Ogóln Olimp Młodz - junior - gigant |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1821 |
A |
A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Polana Szymoszkowa |
|
|
1822 |
A |
A12-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1823 |
A |
A54-Liga Zakopiańska IV - gigant |
Kotelnica |
|
|
1824 |
A |
A15-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - kombinacja |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1825 |
A |
A14-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom do komb |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1826 |
C |
C14-Obóz 04 - Vermiglio - krasnale |
Tonale |
|
|
1827 |
A |
A13-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant do komb |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1828 |
C |
C13-Obóz 03 - Tonale - gigant |
Tonale,
Włochy |
|
|
1829 |
C |
C12-Obóz 02 - Paganella - gigant |
Paganella,
Włochy |
|
|
1830 |
A |
A11-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1831 |
A |
A02-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata -slalom |
Pinzolo, Włochy |
|
|
1832 |
A |
A01-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - gigant |
Pinzolo, Włochy |
|
|
1833 |
A |
A53-Liga Zakopiańska - III - gigant |
Zakopane |
|
|
1834 |
A |
A04-Puchar Europy 02 - Ricky - gigant |
Ricki,
Czechy |
|
|
1835 |
B |
B02-NPW - II - gigant |
Kluszkowce |
|
|
1836 |
A |
A03-Puchar Europy 01 - Ricky - slalom |
Ricki,
Czechy |
|
|
1837 |
B |
B01-NPW - I - gigant |
Zakopane |
|
|
1838 |
A |
A52-Liga Zakopiańska - II - gigant |
Nowy
Targ |
|
|
1839 |
A |
A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1840 |
A |
A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1841 |
B |
B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant |
Warszawa |
|
|
1842 |
A |
A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant |
Krynica |
|
|
1843 |
A |
A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant |
Krynica |
|
|
1844 |
A |
A51-Liga Zakopiańska - I - gigant |
Białka
Tatrzańska |
|
|
1845 |
A |
A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom |
Kluszkowce |
|
|
1846 |
A |
A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom |
Kluszkowce |
|
|
1847 |
C |
C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant |
Warszawa |
|
|
1848 |
B |
B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant |
Warszawa |
|
|
1849 |
B |
B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant |
Warszawa |
|
|
1850 |
A |
Liga Zakopiańska VI eliminacja |
Kluszkowce |
|
|
1851 |
A |
Liga Zakopiańska V eliminacja |
Kluszkowce |
|
|
1852 |
A |
Mistrzostwa WOZN II |
Zakopane |
|
|
1853 |
A |
Mistrzostwa WOZN |
Zakopane |
|
|
1854 |
B |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny |
Kluszkowce |
|
|
1855 |
A |
Puchar Śląska II dzień |
Szczyrk |
|
|
1856 |
B |
III NPW |
Zakopane Harenda |
|
|
1857 |
A |
Mistrzostwa TZN II |
Zakopane |
|
|
1858 |
B |
Finał Family Cup 2004 |
Niedzica |
|
|
1859 |
A |
Mistrzostwa TZN |
Zakopane |
|
|
1860 |
A |
Liga Zakopiańska IV eliminacja |
Białka
Tatrzańska |
|
|
1861 |
A |
Puchar Rossignola |
Krynica |
|
|
1862 |
A |
Puchar
Rossignola |
Krynica |
|
|
1863 |
B |
II NPW |
Zakopane |
|
|
1864 |
A |
Koziołek Matołek |
Zakopane |
|
|
1865 |
B |
I NPW |
Zakopane |
|
|
1866 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży III dzień |
Szczyrk |
|
|
1867 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży II dzień |
Szczyrk |
|
|
1868 |
A |
Mistrzostwa Śląska |
Szczyrk |
|
|
1869 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004 |
Szczyrk |
|
|
1870 |
A |
Liga Zakopiańska - III eliminacja |
Długa
Polana |
|
|
1871 |
C |
Presolana |
Presolana Włochy |
|
|
1872 |
C |
Religa CUP 2004 |
Warszawa |
|
|
1873 |
A |
Puchar Łysej Góry II dzień |
Dziwiszów |
|
|
1874 |
A |
Puchar Łysej Góry |
Dziwiszów |
|
|
1875 |
C |
Family CUP 2004 |
Warszawa |
|
|
1876 |
A |
Liga Zakopiańska II eliminacja |
Zakopane |
|
|
1877 |
A |
Puchar Śląska |
Szczyrk |
|
|
1878 |
A |
Puchar Gondoli II dzień |
Krynica
Zdrój |
|
|
1879 |
A |
Puchar Gondoli |
Krynica Zdrój |
|
|
1880 |
A |
Liga Zakopiańska - I eliminacja |
Białka
Tatrzańska |
|
|
1881 |
A |
Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski II dzień |
Zakopane |
|
|
1882 |
A |
Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski |
Zakopane |
|
|
1883 |
A |
Kryterium Pierwszego Śniegu |
Kluszkowce |
|
|
1884 |
B |
III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
1885 |
B |
II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
1886 |
C |
Maso Corto obóz |
Maso Corto |
|
|
1887 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja |
Białka
Tatrzańska |
|
|
1888 |
B |
I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
1889 |
B |
III eliminacja Ligi Szkolnej |
Warszawa |
|
|
1890 |
C |
Maso Corto maj |
Maso Corto |
|
|
1891 |
B |
Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny |
Kasprowy Wierch |
|
|
1892 |
B |
NPW "DeSki" III eliminacja |
Zakopane |
|
|
1893 |
A |
Puchar Polski WOZN II |
Kotelnica |
|
|
1894 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska - Finał |
Kluszkowce |
|
|
1895 |
A |
Puchar Polski WOZN |
Zakopane |
|
|
1896 |
B |
NPW "DeSki" II eliminacja |
Zakopane |
|
|
1897 |
A |
XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja |
Kluszkowce |
|
|
1898 |
A |
Koziołek Matołek 2003 |
Zakopane |
|
|
1899 |
B |
Family Cup 2003 |
Warszawa |
|
|
1900 |
A |
Olimpiada Młodzieży Super Gigant |
Czarna
Góra |
|
|