Ostojska Karolina

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2010-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1351.00
Liczba startów
108
Ranking-miejsce
41

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankingu
2 13 11.50 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
3 24 7.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankingu
4 27 6.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
5 22 7.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankingu
6 dnf 0.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
7 25 6.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
8 22 7.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
9 10 13.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankingu
10 3 7.50 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankingu
11 1 18.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 1 18.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 2 16.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 2 16.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
15 2 16.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
16 10 13.00 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
17 6 17.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
18 12 12.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
19 7 16.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankingu
20 11 12.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
21 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankingu
22 6 17.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
23 10 13.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
24 12 12.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
25 10 13.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
26 6 17.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
27 20 8.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
28 19 8.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
29 24 7.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
30 dnf 0.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
31 15 10.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
32 3 14.50 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 3 14.50 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 16 10.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
35 12 12.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
36 7 16.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
37 10 13.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
38 14 11.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
39 12 12.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
40 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 4 13.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
42 5 12.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
43 15 10.50 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
44 5 12.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
45 23 7.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
46 14 11.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
47 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
48 3 7.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
49 1 26.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
50 7 16.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
51 3 14.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
52 3 3.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
53 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
54 7 10.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
55 6 11.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
56 8 9.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
57 6 17.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
58 3 21.50 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankingu
59 26 6.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
60 6 11.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
61 5 12.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
62 22 7.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
63 1 18.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 5 12.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankingu
65 19 8.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
66 3 7.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
67 14 11.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
68 18 9.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
69 2 8.50 02-Obóz Sylwestrowy - gigant Nowy
Targ
C Liczone do rankingu
70 2 16.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 12 6.50 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
72 11 7.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
73 7 10.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
74 6 17.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
75 4 20.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankingu
76 1 26.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
77 4 7.00 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
78 2 23.50 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
79 5 18.50 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
80 8 5.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
81 3 21.50 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
82 10 7.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
83 12 6.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
84 7 16.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
85 2 16.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
86 2 23.50 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
87 1 10.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
88 7 10.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
89 2 16.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
90 10 13.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
91 28 6.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 16 4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
93 1 18.00 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankingu
94 10 13.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
95 2 23.50 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankingu
96 20 4.00 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
97 13 11.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
98 1 10.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
99 1 10.00 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
100 3 21.50 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankingu
101 11 12.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
102 2 16.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
103 2 16.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
104 2 16.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
105 1 18.00 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
106 6 6.00 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankingu
107 11 12.50 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankingu
108 3 14.50 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankingu
109 1 10.00 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankingu
110 1 10.00 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankingu
111 3 14.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu