1301 |
A |
XII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1302 |
A |
XII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Czarna Góra - Koziniec |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1303 |
A |
XII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS |
Litwinka |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1304 |
B |
XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1305 |
A |
XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1306 |
B |
XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1307 |
B |
XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1308 |
B |
XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1309 |
B |
XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1310 |
B |
XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1311 |
A |
XIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1312 |
A |
XIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Rusiński |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1313 |
A |
XIII OGÓLNOPOLSKA LIGA PRZEDSZKOLAKÓW - III EDYCJA - GS |
Rusiński |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1314 |
A |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1315 |
A |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Czorsztyn-Ski |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1316 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1317 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1318 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1319 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1320 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1321 |
B |
XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1322 |
B |
XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1323 |
B |
XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1324 |
B |
XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1325 |
B |
XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1326 |
B |
XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1327 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1328 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1329 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1330 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1331 |
A |
XL liga zakopiańska - I eliminacja |
Witów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1332 |
A |
XL liga zakopiańska - II eliminacja |
Koziniec |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1333 |
A |
XL liga zakopiańska - III eliminacja |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1334 |
A |
XL liga zakopiańska - IV eliminacja |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1335 |
A |
XL liga zakopiańska - V eliminacja |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1336 |
A |
XLI liga zakopiańska I eliminacja |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1337 |
A |
XLI liga zakopiańska II eliminacja |
Harenda |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1338 |
A |
XLI liga zakopiańska III eliminacja |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1339 |
A |
XLII liga zakopiańska I eliminacja |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1340 |
A |
XV OFLA 2023 MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - GS, Kombi Race |
Grapa SKI |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1341 |
B |
XV OFLA 2023 MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - GS, Kombi Race |
Grapa SKI |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1342 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1343 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1344 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1345 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior Młodszy | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1346 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1347 |
B |
XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1348 |
B |
XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1349 |
B |
XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1350 |
B |
XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1351 |
B |
XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1352 |
B |
XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1353 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1354 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1355 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1356 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1357 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1358 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1359 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1360 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1361 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1362 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1363 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1364 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1365 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1366 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1367 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1368 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1369 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1370 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1371 |
B |
XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1372 |
B |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1373 |
B |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1374 |
B |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1375 |
B |
XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1376 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1377 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1378 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1379 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1380 |
B |
XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1381 |
B |
XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał Janka i Grześka - GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1382 |
B |
XXI Warszawska Liga Narciarska - FINAŁ - GS, KOMBI RACE |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1383 |
B |
XXI WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - I ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1384 |
B |
XXI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1385 |
B |
XXI Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1386 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race; Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023 - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1387 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - I ELIMINACJA - MTSF |
AWF |
|
Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1388 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - II ELIMINACJA - GS; Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023 - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1389 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS, Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1390 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - IV ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1391 |
A |
XXIX Liga MOZN - I eliminacja |
Kluszkowce |
|
Junior Młodszy | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1392 |
A |
XXIX Liga MOZN - II eliminacja |
Suche |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
1393 |
A |
XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Starsze | Młodzik |
1394 |
A |
XXIX Liga MOZN - IV eliminacja (SL) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Starsze | Młodzik |
1395 |
A |
XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Starsze | Młodzik |
1396 |
A |
XXIX Liga MOZN - V eliminacja |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
1397 |
A |
XXIX Liga MOZN - VI eliminacja |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
1398 |
A |
XXIX Liga MOZN - VII eliminacja |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
1399 |
A |
XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
1400 |
A |
XXIX Liga MOZN - X eliminacja |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |