Michalski Leon

Michalski Leon

Junior młodszy
rocznik-1999
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2004-10-06
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
1999
Suma punktów
970.50
Liczba startów
103
Ranking-miejsce
79
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
19
8.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
2
19
8.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
3 14 11.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
4 13 11.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
5 24 7.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankingu
6 17 9.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
7 20 8.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
8 3 7.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
9
3
14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
10 36 5.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
11 20 8.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
13 27 6.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
14
16
10.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
15 13 11.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankingu
17 dsq 0.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
18 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
19 8 15.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
20
1
10.00 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankingu
23 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
24 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
29 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 13 11.50 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
31 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
32 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
33 24 7.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
34 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
35 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankingu
36 20 8.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
37 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
38 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 13 6.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
44 8 9.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
45 26 6.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
46 24 7.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
47 34 5.50 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
48 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
49 8 5.00 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankingu
50 23 7.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
51 28 6.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
52 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
53 22 7.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
54 11 7.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 14 5.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 8 15.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 7 10.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
60 12 6.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
61 17 9.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
62 2 8.50 05 - zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankingu
63 12 12.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
64 12 12.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
65 2 16.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 1 18.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 3 14.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 3 14.50 03 - WOM - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 12 6.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
71 17 4.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
72 33 5.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
73 22 7.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankingu
74 25 6.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
75 7 10.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
76 5 12.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
77 5 6.50 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankingu
78 29 6.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
79 24 7.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
80 8 15.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
81 3 14.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankingu
82 9 8.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
83 19 8.50 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
84 8 15.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
85 13 6.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86 17 4.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
87 9 8.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
88 18 4.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
89 28 6.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
90 7 16.00 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
91 19 4.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
92 30 6.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
93 18 9.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
94 2 8.50 05 - Zawody obozowe - San Lugano - gigant San
Lugano
C Liczone do rankingu
95 2 8.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
96 22 7.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
97 7 10.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
98 6 6.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
99 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
100 8 15.00 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankingu
101 35 5.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
102 14 11.00 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
103 1 10.00 05- Przedszkole Narciarskie II - Basieńka Zakopane C Liczone do rankingu
104 3 7.50 05- Przedszkole Narciarskie I - Kalatówki Kalatówki C Liczone do rankingu
105 4 7.00 04-Obóz Pinzolo - gigant Pinzolo C Liczone do rankingu
106 4 7.00 02-Obóz Sylwestrowy - gigant Nowy
Targ
C Liczone do rankingu
107 13 6.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108 5 6.50 C16-Obóz 06 - Przedszkole Narciarskie II - Zakop. Zakopane C Liczone do rankingu
109 2 8.50 C15-Obóz 05 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane Zakopane C Liczone do rankingu
110 5 18.50 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankingu
111 3 7.50 C14-Obóz 04 - Vermiglio - krasnale Tonale C Liczone do rankingu
112 17 4.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
113 16 4.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu