Rodawska Hanna

Data wstąpienia
2015-10-02
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
718.50
Liczba startów
68
Ranking-miejsce
108

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
2 14 11.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 9 14.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
4 10 13.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
5 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 4 13.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 5 12.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 8 15.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
12 10 13.00 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
13 2 8.50 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
14 5 18.50 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
15 5 18.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
16 9 14.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
17 10 13.00 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
18 dsq 0.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
19 11 12.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
20 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
21 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
22 18 9.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
23 18 9.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
24 28 6.00 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
25 24 7.00 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
26 5 18.50 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
27 2 16.00 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
28 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
29 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
30 dsq 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
31 20 8.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
32 dsq 0.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
33 dnf 0.00 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
34 dsq 0.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
35 23 7.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
36 22 7.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
37 20 8.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
38 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
39 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
40 5 12.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 7 10.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 8 9.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 16 4.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 6 17.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 48 5.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
48 5 12.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
49 4 20.00 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 15 10.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 17 9.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 dnf 0.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 6 17.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
54 4 20.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
55 3 14.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
56 4 13.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
57 5 18.50 XLI liga zakopiańska II eliminacja Harenda A Liczone do rankingu
58 13 11.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
59 25 6.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
60 18 9.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
61 17 9.50 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
62 13 2.50 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
63 dsq 0.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
64 dnf 0.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
65 13 6.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 5 6.50 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
70 12 12.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
71 18 9.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
72 22 7.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
73 41 5.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
74 47 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
75 10 4.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
76 23 7.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
77 11 3.50 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
78 13 6.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 13 6.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 4 7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
83 18 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 20 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu