Pacynko David

Data wstąpienia
2017-07-27
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2008
Suma punktów
351.50
Liczba startów
51
Ranking-miejsce
178

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 5 12.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 7 10.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 7 10.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 8 9.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 40 5.50 XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Suche A Liczone do rankingu
10 59 5.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
11 29 6.00 XI Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
12 27 3.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski B Liczone do rankingu
13 67 5.50 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
14 48 5.50 XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
15 8 5.00 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
16 6 6.00 Puchar Krecika 2020 - GS CSN Szczęśliwice C Liczone do rankingu
17 dsq 0.00 XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
18 52 5.50 XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) Suche A Liczone do rankingu
19 47 5.50 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 dsq 0.00 XXXII Liga MOZN - I edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
21 6 11.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 7 10.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 8 9.50 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 8 9.50 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 89 5.50 Kidstrophy - GS Zauchensee A Liczone do rankingu
26 82 5.50 Kidstrophy - kombi race Zauchensee A Liczone do rankingu
27 15 5.00 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów B Liczone do rankingu
28 14 5.50 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał Janka i Grześka - GS Jurgów B Liczone do rankingu
29 45 5.50 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
30 29 6.00 XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
31 35 5.50 XXXI Liga MOZN - X eliminacja - Puchar Krakowa - SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 39 5.50 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 32 5.50 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 53 5.50 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
35 10 7.50 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
36 52 5.50 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
37 39 5.50 XXXI Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
38 8 15.00 XLII liga zakopiańska I eliminacja Zakopane A Liczone do rankingu
39 49 5.50 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 32 5.50 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 17 4.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 14 5.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV eliminacja GS Jurgów B Liczone do rankingu
44 5 12.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
45 40 5.50 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
46 56 5.50 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 20 4.00 Warszawska Liga Alpejska GS I CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 20 4.00 Warszawska Liga Alpejska GS II CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 24 3.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 23 3.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 21 4.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 21 4.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 7 5.50 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu