1601 |
B |
01 - NPM I eliminacja - gigant |
Palenica |
|
|
1602 |
A |
53 - Liga Zakopiańska III |
Kaniówka |
|
|
1603 |
C |
02 - Zawody obozowe - Falcade |
Falcade |
|
|
1604 |
C |
03 - Zawody obozowe - Presolana |
Presolana |
|
|
1605 |
C |
04 - Zawody obozowe - Bormio |
Bormio |
|
|
1606 |
F |
02 - Zawody FIS - Ricky - gigant |
Ricky |
|
|
1607 |
F |
01 - Zawody FIS - Ricky - slalom |
Ricky |
|
|
1608 |
A |
09 - Puchar Polski - Jugów - slalom |
Jugów |
|
|
1609 |
A |
08 - Puchar Polski - Jugów - slalom |
Jugów |
|
|
1610 |
A |
52 - Liga Zakopiańska II |
Harenda |
|
|
1611 |
A |
07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant |
Harenda |
|
|
1612 |
A |
06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant |
Harenda |
|
|
1613 |
A |
05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom |
Ustrzyki |
|
|
1614 |
A |
04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom |
Ustrzyki |
|
|
1615 |
A |
51 - Liga Zakopiańska I |
Witów |
|
|
1616 |
A |
03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom |
Harenda |
|
|
1617 |
A |
02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant |
Harenda |
|
|
1618 |
A |
01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant |
Harenda |
|
|
1619 |
C |
01 - Zawody obozowe - przedszkole |
Zakopane |
|
|
1620 |
F |
17 - Zawody FIS - whistlercup - slalom |
Whistler |
|
|
1621 |
F |
15 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - gigant |
Abetone |
|
|
1622 |
F |
17 - Zawody FIS - whistlercup - gigant |
Whistler |
|
|
1623 |
F |
14 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - slalom |
Abetone |
|
|
1624 |
F |
16 - Zawody FIS - whistlercup - kombi |
Whistler |
|
|
1625 |
B |
04 - NPW IV eliminacja-gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
1626 |
C |
08 - Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
|
1627 |
B |
03 - NPW III eliminacja-gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
1628 |
C |
07 - Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
|
1629 |
A |
13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom |
Kotelnica |
|
|
1630 |
A |
12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
1631 |
A |
11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
1632 |
A |
10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
1633 |
B |
05 - Puchar Rodzinny - gigant |
Białka -
Kotelnica |
|
|
1634 |
C |
06 - Zawody obozowe - przedszkole II |
Zakopane |
|
|
1635 |
A |
56 - Liga Zakopiańska VI |
Małe
Ciche |
|
|
1636 |
A |
09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant |
Kotelnica |
|
|
1637 |
A |
55 - Liga Zakopiańska V |
Kluszkowce |
|
|
1638 |
C |
05 - Zawody obozowe - przedszkole I |
Zakopane |
|
|
1639 |
B |
09 - WOM - sl.carvingowy |
Szczęśliwice |
|
|
1640 |
B |
06 - WOM -slalom |
Szczęśliwice |
|
|
1641 |
B |
08 - WOM - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
|
1642 |
B |
07 - WOM -gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1643 |
F |
13 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom |
Zakopane |
|
|
1644 |
A |
54 - Liga Zakopiańska IV |
Kotelnica |
|
|
1645 |
F |
12 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom |
Zakopane |
|
|
1646 |
A |
61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
|
1647 |
F |
08 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - gigant |
Zagreb/Sljeme |
|
|
1648 |
F |
07 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - slalom |
Zagreb/Sljeme |
|
|
1649 |
C |
03 - Zawody obozowe -Bormio - gigant |
Isolaccia |
|
|
1650 |
C |
02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant |
Presolana |
|
|
1651 |
A |
36 - OOM junior - supergigant |
Szczyrk |
|
|
1652 |
A |
37 - OOM junior - superkombinacja |
Szczyrk |
|
|
1653 |
C |
04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant |
Ramsau |
|
|
1654 |
A |
35 - OOM junior - slalom |
Szczyrk |
|
|
1655 |
A |
34 - OOM junior - gigant |
Szczyrk |
|
|
1656 |
F |
11 - Zawody FIS -Strbskie Pleso -slalom |
Strbskie Pleso |
|
|
1657 |
A |
33 - OOM junior młodszy - gigant |
Szczyrk |
|
|
1658 |
A |
32 - OOM junior młodszy - slalom |
Szczyrk |
|
|
1659 |
A |
31 - OOM junior młodszy - superkombinacja |
Szczyrk |
|
|
1660 |
A |
30 - OOM junior młodszy - supergigant |
Szczyrk |
|
|
1661 |
F |
10 - Zawody FIS - Mistrz.Polski - gigant |
Zakopane |
|
|
1662 |
F |
09 - Zawody FIS - Mistrz.Polski -slalom |
Zakopane |
|
|
1663 |
F |
06 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - slalom |
Vratna |
|
|
1664 |
F |
05 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - gigant |
Vratna |
|
|
1665 |
A |
53 - Liga Zakopiańska III |
Kaniówka |
|
|
1666 |
F |
04 - zawody fis - albrechtice - slalom |
Albrechtice |
|
|
1667 |
F |
03 - Zawody FIS - Albrechtice - slalom |
Albrechtice |
|
|
1668 |
B |
02 - NPW II eliminacja-gigant |
Palenica |
|
|
1669 |
F |
02 - zawody FIS -Albrechtice - gigant |
Albrechtice |
|
|
1670 |
B |
01 - NPW I eliminacja - gigant |
Palenica |
|
|
1671 |
F |
01 - Zawody FIS - Albrechtice - gigant |
Albrechtice |
|
|
1672 |
A |
52 - Liga Zakopiańska II |
Długa
Polana |
|
|
1673 |
A |
08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant |
Krynica |
|
|
1674 |
A |
51 - Liga Zakopiańska I |
Witów |
|
|
1675 |
A |
07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom |
Krynica |
|
|
1676 |
A |
06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom |
Jurgów |
|
|
1677 |
A |
05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom |
Jurgów |
|
|
1678 |
C |
01 - Zawody obozowe - przedszkole |
Zakopane |
|
|
1679 |
A |
04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant |
Harenda |
|
|
1680 |
A |
03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom |
Harenda |
|
|
1681 |
A |
02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant |
Harenda |
|
|
1682 |
A |
01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant |
Harenda |
|
|
1683 |
B |
08 - WOM - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1684 |
B |
10 - WOM - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
|
1685 |
B |
07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał |
Szczęśliwice |
|
|
1686 |
B |
09 - WOM -slalom |
Szczęśliwice |
|
|
1687 |
F |
03 - Zawody FIS - Abetone - gigant |
Abetone |
|
|
1688 |
B |
05 - NPW - IV eliminacja - gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
1689 |
C |
08 - Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
|
1690 |
B |
06 - Puchar Rodzinny |
Kasprowy
Wierch |
|
|
1691 |
B |
06 - Puchar Rodzinny - gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
1692 |
B |
04 - NPW - III eliminacja - gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
1693 |
A |
56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant |
Kluszkowce |
|
|
1694 |
A |
57-Puchar Diabełka - gigant |
Krynica |
|
|
1695 |
C |
06 - Zawody obozowe - przedszkole II |
Zakopane |
|
|
1696 |
A |
08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom |
Kluszkowce |
|
|
1697 |
B |
21- Family Cup - finał |
Niedzica |
|
|
1698 |
A |
07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom |
Kluszkowce |
|
|
1699 |
A |
06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 |
Kluszkowce |
|
|
1700 |
A |
05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 |
Kluszkowce |
|
|