1301 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1302 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1303 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1304 |
B |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Dzieci | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1305 |
A |
XLI liga zakopiańska II eliminacja |
Harenda |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1306 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1307 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1308 |
A |
MPP - Zawoja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1309 |
FIS |
University Race - GS |
Bila v Beskydech, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1310 |
FIS |
University Race - SL |
Bila v Beskydech, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1311 |
A |
MPP - Zawoja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1312 |
FIS |
Citizen - SL |
Spindleruv Mlyn, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1313 |
FIS |
Citizen - SL |
Spindleruv Mlyn, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1314 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Harenda |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
1315 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1316 |
B |
Warszawska Liga Alpejska KR |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1317 |
A |
XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1318 |
FIS |
National Championships - GS |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1319 |
A |
XLI liga zakopiańska III eliminacja |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1320 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1321 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1322 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
1323 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SC |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
1324 |
FIS |
National Championships - Alpine combined |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1325 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
1326 |
FIS |
National Championships - SG |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1327 |
FIS |
FIS Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1328 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SG |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
1329 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
1330 |
FIS |
FIS Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1331 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C GS |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
1332 |
A |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1333 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
1334 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SL |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
1335 |
A |
XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1336 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
1337 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1338 |
A |
VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Starsi |
1339 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1340 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS |
Laworta Ustrzyki, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1341 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL |
Laworta Ustrzyki, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1342 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1343 |
A |
XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC |
Kluszkowce |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1344 |
F |
Folgaria - Fondo Grande GS |
Folgaria |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1345 |
A |
XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL |
Kluszkowce |
|
Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy |
1346 |
A |
XXX Liga MOZN - X eliminacja GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1347 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1348 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
1349 |
FIS |
FIS Race - SL |
Devils Glen, ON CAN |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1350 |
B |
XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika |
Suche |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1351 |
F |
Folgaria - Fondo Grande SL |
Folgaria |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1352 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza IV eliminacja GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1353 |
A |
Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1354 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1355 |
FIS |
FIS Race - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1356 |
A |
MPP - HEAD CUP - SL |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1357 |
FIS |
FIS Race - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1358 |
A |
MPP - HEAD CUP - SL |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1359 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1360 |
A |
Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1361 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
1362 |
A |
VII Puchar Reksia |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1363 |
A |
MPP - Kotelnica Białczańska SL |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1364 |
A |
MPP - Kotelnica Białczańska GS |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1365 |
F |
Abetone SL |
Abetone |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1366 |
|
Kidstrophy - kombi race |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
1367 |
F |
Abetone GS |
Abetone |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1368 |
|
Kidstrophy - GS |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1369 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1370 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1371 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1372 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1373 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1374 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Pfeders, ITA |
|
Junior | Starsi |
1375 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1376 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1377 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Sulden am Ortler, ITA |
|
Junior | Starsi |
1378 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1379 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1380 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Sulden am Ortler, ITA |
|
Junior | Starsi |
1381 |
A |
Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
1382 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1383 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Junior | Starsi |
1384 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Junior | Starsi |
1385 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1386 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1387 |
A |
MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS |
Krynica - Zdrój |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1388 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Kouty, nad Desnou, CZE |
|
Junior | Starsi |
1389 |
A |
MPP - Puchar Słotwiny GS |
Słotwiny |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1390 |
FIS |
National Junior Race - GS |
Kouty, nad Desnou, CZE |
|
Junior | Starsi |
1391 |
A |
XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
1392 |
FIS |
FIS Race - GS |
Krynica, POL |
|
Junior | Starsi |
1393 |
FIS |
FIS Race - GS |
Krynica, POL |
|
Junior | Starsi |
1394 |
FIS |
FIS Race - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Junior | Starsi |
1395 |
A |
XLII liga zakopiańska I eliminacja |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1396 |
A |
VIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1397 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Junior | Starsi |
1398 |
A |
MPP Head Cup GS |
Rytro |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1399 |
A |
MPP Head Cup SL |
Rytro |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1400 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Junior | Starsi |