1601 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1602 |
A |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1603 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
1604 |
A |
XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1605 |
B |
XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) |
Jurgów |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1606 |
F |
Alpe Cimbra FIS Children Cup - GS |
Folgaria, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1607 |
A |
XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1608 |
F |
Alpe Cimbra FIS Children Cup - SL |
Folgaria, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1609 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1610 |
A |
XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1611 |
B |
XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.7-10) |
Jurgów |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1612 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1613 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1614 |
FIS |
FIS Race - GS |
Attitash Mountain Resort, USA |
|
Starsi |
1615 |
FIS |
FIS Race - GS |
Attitash Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1616 |
A |
MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1617 |
A |
XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1618 |
B |
XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1619 |
A |
MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - GS |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1620 |
A |
XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1621 |
B |
XXXIII Liga MOZN - V edycja -SL (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1622 |
A |
MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1623 |
A |
MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - kombinacja |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1624 |
A |
XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1625 |
B |
XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1626 |
A |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Czarna Góra |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1627 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1628 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1629 |
A |
MPP - IV edycja - GS |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1630 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1631 |
A |
MPP - IV edycja - GS |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1632 |
FIS |
FIS Race - GS |
Mittersill Cannon Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
1633 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1634 |
A |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS |
Murzasichle |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze |
1635 |
FIS |
University, USA |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1636 |
B |
XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1637 |
B |
XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1638 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1639 |
A |
X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1640 |
A |
XXXIII Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.5-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1641 |
A |
MPP - V edycja - SL |
Czarna Góra |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1642 |
A |
XXXIII Liga MOZN - VIII edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6,11-12 slalom równoległy (PSL) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1643 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1644 |
A |
MPP - V edycja - SL |
Czarna Góra |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1645 |
A |
XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1646 |
B |
XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.7-10) |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1647 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1648 |
A |
MPP - Finał - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1649 |
A |
MPP - Finał - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1650 |
|
MPP - Finał - Slalom równoległy |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1651 |
F |
39 Pinocchio sugli Sci - SL |
Abetone, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1652 |
F |
39 Pinocchio sugli Sci - GS |
Abetone, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1653 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1654 |
FIS |
FIS Race - GS |
Kaabdalis, SWE |
|
Starsi |
1655 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1656 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - Slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1657 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - SL |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1658 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1659 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1660 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1661 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1662 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1663 |
FIS |
FIS Race - GS |
Stari Vrh, SLO |
|
Senior |
1664 |
FIS |
FIS Race - GS |
Stari Vrh, SLO |
|
Senior |
1665 |
A |
MPP Suche - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1666 |
A |
MPP Suche - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1667 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1668 |
FIS |
FIS Race - SL |
Suche, POL |
|
Junior | Starsi |
1669 |
FIS |
FIS Race - GS |
Szczawnica, POL |
|
Senior |
1670 |
A |
XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Starsi |
1671 |
B |
XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1672 |
B |
XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.7-10) |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1673 |
A |
XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1674 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczawnica, POL |
|
Senior |
1675 |
A |
XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1676 |
A |
MPP Krynica - GS |
Krynica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1677 |
FIS |
FIS Race - GS |
Pozza di Fassa, ITA |
|
Senior |
1678 |
A |
MPP Krynica - GS |
Krynica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1679 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1680 |
A |
MPP Ustrzyki - SG |
Ustrzyki |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1681 |
A |
MPP Ustrzyki - SG |
Ustrzyki |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1682 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1683 |
A |
XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Czarna Góra |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1684 |
A |
MPP Szczawnica - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1685 |
A |
MPP Szczawnica - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1686 |
A |
XXXIV Liga MOZN - III edycja - kolanówki (gr.5-6) |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1687 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1688 |
B |
XXXIV Liga MOZN - III edycja - SL (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1689 |
FIS |
Olimpic Wintere Games - GS |
Beijing, CHN |
|
Senior |
1690 |
C |
Zawody obozowe - Presolana - GS |
Presolana |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1691 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1692 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1693 |
B |
XXXIV Liga MOZN - IV edycja - SL (gr.7-10) |
Jurgów |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1694 |
A |
XXXIV Liga MOZN - IV edycja - KR (gr 1-4); kolanówki (gr.5-6) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1695 |
A |
XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1696 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1697 |
B |
XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.7-10) |
Jurgów |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1698 |
A |
MPP Szczyrk - SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1699 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1700 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |