Jarnuszkiewicz Antonina

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2008-09-30
Rocznik
1994
Suma punktów
1173.00
Liczba startów
79
Ranking-miejsce
53

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 15 10.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankingu
3 9 14.00 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
4 17 9.50 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankingu
5 19 8.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
6 11 12.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
7 6 17.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
8 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
9 14 11.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
11 25 6.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
13 4 13.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
14 3 14.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
15 4 13.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
16 6 17.00 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
17 10 13.00 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
18 5 18.50 16-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
19 7 16.00 15-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
20 10 13.00 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankingu
21 4 20.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankingu
22 4 13.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankingu
23 1 18.00 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankingu
24 3 14.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankingu
25 11 12.50 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
26 11 12.50 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
27 17 15.00 02-Zawody FIS Ricky - gigant Ricky F Liczone do rankingu
28 dnf 0.00 01-Zawody FIS Ricky - slalom Ricky F Liczone do rankingu
29 6 17.00 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankingu
30 2 23.50 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankingu
31 6 17.00 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
32 5 18.50 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
33 12 12.00 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankingu
34 7 16.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankingu
35 9 14.00 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
36 7 16.00 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
37 5 18.50 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
38 5 18.50 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 4 7.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
40 4 13.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 dnf 0.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
42 1 18.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
43 12 6.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
44 dnf 0.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
45 5 18.50 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankingu
46 2 23.50 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
47 1 10.00 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
48 8 15.00 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
49 1 10.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
50 2 23.50 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
51 1 18.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
52 1 18.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
53 3 21.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
54 2 16.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
55 dnf 0.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
56 1 10.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
57 1 18.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
58 1 18.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
59 8 15.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
60 8 15.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
61 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
62 1 18.00 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
63 2 16.00 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankingu
64 14 11.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
65 4 13.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
66 10 13.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
67 3 7.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
68 3 7.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
69 2 8.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
70 6 17.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankingu
71 7 16.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
72 4 13.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
73 4 13.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
74 3 7.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
75 3 21.50 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
76 3 14.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
77 3 21.50 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankingu
78 3 21.50 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
79 2 23.50 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankingu
80 2 16.00 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
81 1 10.00 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankingu
82 1 10.00 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankingu
83 2 23.50 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankingu
84 1 10.00 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankingu
85 2 16.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
86 1 10.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankingu
87 2 16.00 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu