Antepowicz Zofia

Data wstąpienia
2006-10-03
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
1115.00
Liczba startów
68
Ranking-miejsce
60

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
2
5
18.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
3
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
4
9
14.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
5
9
14.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
6
13
11.50 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
7
6
17.00 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankingu
8
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
9
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
10
3
21.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
11 1 10.00 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankingu
12
4
20.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
13
4
20.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
14
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
15
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
16 2 23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
17 3 21.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
18 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
19 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankingu
21 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
22 4 20.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
23 6 17.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
24 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
25 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Annaberg C Liczone do rankingu
26 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
27 2 23.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
28 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
31 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 2 16.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
38 2 16.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
39 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
41 7 16.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
42 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
43 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
44 14 11.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
45 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 5 6.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
47 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 15 10.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 1 26.00 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
51 8 15.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankingu
52 8 15.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
53 8 15.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
54 7 16.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
55 7 16.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
56 1 10.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu
57 12 12.00 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
58 1 26.00 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
59 14 11.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
60 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
62 2 8.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu
63 8 9.50 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankingu
64 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
65 3 7.50 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankingu
66 7 5.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
67 4 13.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
68 5 3.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu