1201 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1202 |
FIS |
University, USA |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1203 |
FIS |
University, USA |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1204 |
A |
V MPP - GS |
Zakopane |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1205 |
A |
V MPP - GS |
Zakopane |
|
Młodzik | Starsi |
1206 |
A |
V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1207 |
A |
VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1208 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Harenda |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
1209 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Nosal |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
1210 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Czarna Góra Koziniec |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
1211 |
A |
VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Starsi |
1212 |
A |
VII Puchar Reksia |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1213 |
A |
VIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1214 |
A |
VIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - Finał |
Harenda |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1215 |
A |
VIII Puchar Reksia |
Białka Tatrzańska |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1216 |
A |
VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1217 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1218 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS I |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1219 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS II |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1220 |
B |
Warszawska Liga Alpejska KR |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1221 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1222 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1223 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1224 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Starsze | Młodzik |
1225 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1226 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1227 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1228 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1229 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1230 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1231 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1232 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1233 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1234 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1235 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1236 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1237 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1238 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1239 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1240 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1241 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1242 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1243 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1244 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1245 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1246 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1247 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1248 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - SL |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1249 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - Slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1250 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2022 - GS |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1251 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2022 - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1252 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2022 - Kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1253 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2022 - Slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1254 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023 - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1255 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2023 - SL |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1256 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2023 - Slalom Carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1257 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1258 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1259 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1260 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Starsze |
1261 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1262 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1263 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1264 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1265 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1266 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1267 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1268 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1269 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1270 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1271 |
FIS |
World Championships - GS |
Courchevel Meribel, FRA |
|
Junior | Senior | Starsi |
1272 |
|
World Championships - Team Parallel |
Courchevel Meribel, FRA |
|
Junior | Senior | Starsi |
1273 |
A |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1274 |
A |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Czarna Góra |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1275 |
A |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS |
Murzasichle |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze |
1276 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004 |
Szczyrk |
|
|
1277 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży II dzień |
Szczyrk |
|
|
1278 |
A |
X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży III dzień |
Szczyrk |
|
|
1279 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1280 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1281 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1282 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1283 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1284 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1285 |
A |
X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1286 |
A |
XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1287 |
A |
XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Czarna Góra |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1288 |
A |
XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS |
Czarna Góra |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1289 |
A |
XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1290 |
A |
XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola |
Kotelnica Białczańska |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1291 |
B |
XI Puchar Reksia |
Bielsko-Biała |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
1292 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1293 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1294 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1295 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
1296 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1297 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1298 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
1299 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1300 |
A |
XI Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |