Kierebiński Marcin

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1997
Suma punktów
738.00
Liczba startów
61
Ranking-miejsce
98

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Ustrzyki A Liczone do rankingu
2 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Ustrzyki A Liczone do rankingu
3 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC Ustrzyki A Liczone do rankingu
4 13 11.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
6 5 18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
7
1
10.00 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankingu
8
10
13.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
9
9
14.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
10
3
21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
11
7
16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
13 7 16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankingu
14 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
18 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 11 12.50 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
21 9 14.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankingu
22 dsq 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankingu
23 2 16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
24 23 7.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
25 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Limanowej SL Limanowa A Liczone do rankingu
26 7 16.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
27 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
28 5 18.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
29 7 16.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
30 22 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczyrk A Liczone do rankingu
31 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
32 5 18.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - supergigant Szczyrk A Liczone do rankingu
33 6 17.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
34 15 16.00 Zawody FIS - SL Vratna F Liczone do rankingu
35 28 10.00 Zawody FIS - GS Vratna F Liczone do rankingu
36 16 10.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
37 20 8.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
38 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
39 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 37 5.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
44 23 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
45 6 11.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
46 4 13.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
47 12 12.00 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Krynica A Liczone do rankingu
48 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
49 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
50 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
51 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
52 3 7.50 Zawody obozowe - gigant San Candido C Liczone do rankingu
53 5 18.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Czarna Góra A Liczone do rankingu
54 31 5.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
55 28 6.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
56 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 12 6.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 dnf 0.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
60 18 9.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
61 16 10.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankingu
62 6 17.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
63 2 8.50 06 - zawody obozowe San
Candido
C Liczone do rankingu
64 32 5.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
65 41 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankingu
66 31 5.50 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
67 33 5.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
68 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
69 10 13.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu