601 |
B |
NPM - IV eliminacja - gigant |
Jurgów |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
602 |
F |
Zawody FIS - GS |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
603 |
F |
Zawody FIS - SL |
Val d_Isere |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
604 |
F |
Zawody FIS - Jasna |
Jasna |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
605 |
F |
Zawody FIS - SG |
Val d_Isere |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
606 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
607 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
608 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
609 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
610 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
611 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
612 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
613 |
FIS |
Zawody FIS |
wg kalendarza FIS |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
614 |
A |
Puchar Czech mł i jmł - max. 4 starty |
wg kalendarza http://www.czech-ski.com/ i http://vysledky.czech-ski.cz/alpske-discipliny/zavody |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
615 |
A |
Puchar Słowacji mł i jmł - max. 4 starty |
wg kalendarza http://www.slovak-ski.sk/alpske-lyzovanie/podujatia |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
616 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
617 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
618 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 2 |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
619 |
C |
Zawody obozowe |
Stubai |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
620 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
621 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
622 |
B |
XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
623 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Sunday River/USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
624 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole grudniowe |
Zakopane |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
625 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Spindleruv Mlyn - Stoh CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
626 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Spindleruv Mlyn - Stoh, CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
627 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Sugarbush/USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
628 |
A |
XXV Liga MOZN - GS |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
629 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Sugarbush/USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
630 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Sugarbush/USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
631 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL |
Nosal |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
632 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL |
Nosal |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
633 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS |
Rytro |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
634 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS |
Rytro |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
635 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
636 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
637 |
A |
XXV Liga MOZN - GS |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
638 |
A |
XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS |
Witów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
639 |
B |
Ogólnopolska Liga Przedszkolaków I |
Nosal |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
640 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - SL |
Ustrzyki |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
641 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Laworty - GS |
Ustrzyki |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
642 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Stratton, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
643 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Stratton, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
644 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Stratton, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
645 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Pec pod Snezkou CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
646 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza I |
Czarna Góra |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
647 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Pec pod Snezkou CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
648 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza II |
Czarna Góra |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
649 |
A |
XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS |
Rusiński Wierch |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
650 |
F |
Zawody FIS - SL |
Ricky/CZE |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
651 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Mont Ste Anne, QC, CAN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
652 |
F |
Zawody FIS - GS |
Ricky/CZE |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
653 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Mont Ste Anne, QC, CAN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
654 |
FIS |
Zawody FIS - SG 2 |
Mont Ste Anne, QC CAN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
655 |
FIS |
Zawody FIS - SG 1 |
Mont Ste Anne, QC, CAN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
656 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
657 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
658 |
A |
XXV Liga MOZN - GS |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
659 |
C |
Zawody obozowe |
Sappada |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
660 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Limanowa |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
661 |
C |
Zawody obozowe |
Isolaccia |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
662 |
C |
Zawody obozowe |
Presolana |
|
Dzieci | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy |
663 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Limanowa |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
664 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Krynica |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
665 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Krynica |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
666 |
C |
Zawody obozowe |
Zakopane |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
667 |
C |
Zawody obozowe |
Hochficht |
|
Krasnale | Dzieci | Dzieci Starsze |
668 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Suicide Six, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
669 |
B |
Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II |
Pardałówka |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
670 |
A |
XXV Liga MOZN - GS |
Suche koło Poronina |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
671 |
A |
XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS |
Grapa - Litwinka |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
672 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Stowe, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
673 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Stowe, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
674 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL |
Limanowa |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
675 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL |
Limanowa |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
676 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Proctor (Blackwater), NH, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
677 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Proctor (Blackwater), NH, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
678 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Strbske Pleso - Furkotka |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
679 |
B |
Puchar Misia Stramusia |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
680 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Stacji ŻAR - MMM Strefa B - GS |
Żar |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
681 |
A |
XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
682 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS |
Żar |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
683 |
A |
XXV Liga MOZN - GS |
Ryterski Raj |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
684 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole I - GS |
Zakopane |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
685 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Burke, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
686 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG |
Ustrzyki |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
687 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC |
Ustrzyki |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
688 |
A |
Puchar PZN dzieci |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
689 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL |
Ustrzyki |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
690 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL |
Ustrzyki |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
691 |
A |
XXV Liga MOZN - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
692 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS |
Ustrzyki |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
693 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS |
Ustrzyki |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
694 |
FIS |
Zawody FIS/NJC - GS |
Mammoth Mountain, CA, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
695 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC |
Ustrzyki |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
696 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG |
Ustrzyki |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
697 |
F |
Zawody FIS - GS |
Topolino Folgaria/ITA |
|
Dzieci Młodsze | Młodzik |
698 |
F |
Zawody FIS - SL |
Topolino Folgaria/ITA |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
699 |
A |
Puchar Krakowa – XXV Liga MOZN - GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
700 |
FIS |
Zawody FIS/NJC - SL |
Mammoth Mountain, CA, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |