1301 |
F |
Zawody FIS - Slalom |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1302 |
F |
Zawody FIS - Slalom |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1303 |
A |
Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS |
Żar |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1304 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant |
Kotelnica Białczańska |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik |
1305 |
A |
Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL |
Nosal |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1306 |
A |
Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL |
Nosal |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1307 |
A |
Puchar Czech |
Piec pod Snieżką |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1308 |
A |
Puchar Słowacji |
Valčianska dolina |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1309 |
A |
Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Murzasichle |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
1310 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczyrk |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
1311 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - superkombinacja |
Szczyrk |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
1312 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - supergigant |
Szczyrk |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
1313 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - gigant |
Szczyrk |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
1314 |
A |
Puchar Słowacji |
Šachtičky |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1315 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Limanowa |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1316 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant |
Rusiński Wierch |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1317 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Limanowa |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1318 |
C |
Zawody obozowe - ferie |
Annaberg |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1319 |
F |
Zawody FIS - SL + GS |
Ricky |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1320 |
F |
Zawody FIS - SL |
Vratna |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1321 |
C |
Zawody obozowe - ferie |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1322 |
A |
Puchar Czech |
Rycky |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1323 |
C |
Zawody obozowe - ferie |
Presolana |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1324 |
F |
Zawody FIS - GS |
Vratna |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1325 |
C |
Zawody obozowe - ferie |
Lachtal |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1326 |
F |
Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - slalom |
Innsbruck |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1327 |
A |
Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1328 |
F |
Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - gigant |
Innsbruck |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1329 |
A |
Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1330 |
F |
Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - superkombinacja |
Innsbruck |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1331 |
F |
Zawody FIS - SG |
Innsbruck |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1332 |
A |
Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1333 |
F |
Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - supergigant |
Innsbruck |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1334 |
A |
Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1335 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant |
Harenda |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik |
1336 |
B |
NPM - II eliminacja - gigant |
Czarna Góra |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1337 |
B |
NPM - I eliminacja - gigant |
Czarna Góra |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1338 |
A |
Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
1339 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant |
Witów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1340 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole przedświąteczne |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
1341 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Kiruna |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1342 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Kiruna |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1343 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Levi |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1344 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Levi |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1345 |
A |
Puchar Polski - Zawody Otwarcia Sezonu ? Puchar Stacji Narc. Jaworki SL + GS |
Jaworki-Szczawnica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1346 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Kaabdalis |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1347 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1348 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1349 |
C |
Zawody obozowe |
Stubai |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1350 |
F |
Zawody FIS |
wg kalendarza FIS |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1351 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1352 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1353 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1354 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Starsze | Młodzik |
1355 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1356 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1357 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1358 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1359 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1360 |
F |
Zawody FIS - super gigant |
Val d Isere |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1361 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Val d Isere |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1362 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Abetone |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1363 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Abetone |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1364 |
A |
Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom |
Jurgów |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1365 |
A |
Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant |
Jurgów |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1366 |
B |
NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1367 |
B |
NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1368 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
1369 |
A |
Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy |
Zakopane, Harenda |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1370 |
A |
XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1371 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole III |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
1372 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Folgaria (Topolino) |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1373 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Folgaria (Topolino) |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1374 |
A |
Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1375 |
A |
Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1376 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole II |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
1377 |
A |
Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1378 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Vratna |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1379 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Vratna |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1380 |
A |
XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1381 |
A |
Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom |
Białka Tatrzańska |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1382 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole I |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
1383 |
A |
Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom |
Białka Tatrzańska |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1384 |
A |
Koziołek Matołek - 62 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
1385 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Strsbkie Pleso |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1386 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Strsbskie Pleso |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1387 |
C |
Zawody obozowe - gigant |
Presolana |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1388 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - slalom |
Krynica |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1389 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - superkombinacja |
Krynica |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1390 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - supergigant |
Krynica |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1391 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - gigant |
Krynica |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1392 |
C |
Zawody obozowe - gigant |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1393 |
C |
Zawody obozowe |
San Candido |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1394 |
F |
European Youth Olympic Festival - slalom |
Liberec |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1395 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom |
Zakopane, Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
1396 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy |
Zakopane, Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
1397 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II |
Zakopane, Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
1398 |
C |
Zawody obozowe - gigant |
San Candido |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1399 |
F |
European Youth Olympic Festival - gigant |
LIberec |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1400 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I |
Zakopane, Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |