Tomanek Lena

Tomanek Lena

Rocznik: 2006
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2012-11-23
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
1002.50
Liczba startów
86
Ranking-miejsce
76
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 20 8.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 MPP - Szczawnica GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 22 7.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
4 dsq 0.00 MPP - Suche SL Suche A Liczone do rankingu
5 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 4 13.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 1 18.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 dsq 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
12 19 8.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
13 dnf 0.00 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
15 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
16 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
17 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
18 20 8.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
19 dnf 0.00 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
20 16 10.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
21 20 8.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
22 31 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
23 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
24 10 7.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 13 6.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 11 7.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 10 13.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
29 21 7.50 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
30 8 9.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
31 5 12.50 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
32 10 13.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
33 20 8.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
34 12 12.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
35 35 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
36 30 6.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
37 29 6.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
38 14 11.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
39 22 7.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
40 DNF 0.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 17 9.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 17 9.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
43 21 7.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 18 9.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
45
22
7.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
46
23
7.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
47
17
9.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
48
22
7.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
49 20 8.00 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankingu
50
10
13.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
51 15 10.50 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
52 18 9.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
53
9
14.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
54
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57
12
6.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 5 18.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
61
6
17.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
62
4
20.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
63
19
8.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
64
14
5.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
65
15
5.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
66
5
18.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
67
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
68
10
7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
69
7
10.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
70
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
71
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
72
4
20.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
73
5
18.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
74
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
75
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77
3
7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
78
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81
1
18.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82
8
15.00 Puchar Krakowa – XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
83
7
16.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
84
10
13.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
85
3
21.50 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankingu
86
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
87
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
88
9
14.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
89 6 11.50 Ogólnopolska Liga Przedszkolaków II Pardałówka B Liczone do rankingu
90
7
16.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
91
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
92 7 16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
93 13 11.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
94 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu