501 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
502 |
B |
NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
503 |
B |
NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
504 |
A |
Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant |
Jurgów |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
505 |
A |
Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom |
Jurgów |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
506 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Abetone |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
507 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Abetone |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
508 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Val d Isere |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
509 |
F |
Zawody FIS - super gigant |
Val d Isere |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
510 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
511 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Starsze | Młodzik |
512 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
513 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
514 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
515 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
516 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
517 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
518 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
519 |
F |
Zawody FIS |
wg kalendarza FIS |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
520 |
C |
Zawody obozowe |
Stubai |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
521 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
522 |
B |
X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
523 |
A |
Puchar Polski - Zawody Otwarcia Sezonu ? Puchar Stacji Narc. Jaworki SL + GS |
Jaworki-Szczawnica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
524 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Kaabdalis |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
525 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Levi |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
526 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Levi |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
527 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Kiruna |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
528 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Kiruna |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
529 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole przedświąteczne |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
530 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant |
Witów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
531 |
B |
NPM - I eliminacja - gigant |
Czarna Góra |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
532 |
A |
Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
533 |
B |
NPM - II eliminacja - gigant |
Czarna Góra |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
534 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant |
Harenda |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik |
535 |
F |
Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - supergigant |
Innsbruck |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
536 |
A |
Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
537 |
F |
Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - superkombinacja |
Innsbruck |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
538 |
F |
Zawody FIS - SG |
Innsbruck |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
539 |
A |
Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
540 |
A |
Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy |
Krynica |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
541 |
F |
Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - gigant |
Innsbruck |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
542 |
F |
Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie - slalom |
Innsbruck |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
543 |
A |
Koziołek Matołek - 63 Memoriał K. Makuszyńskiego |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
544 |
C |
Zawody obozowe - ferie |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
545 |
A |
Puchar Czech |
Rycky |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
546 |
C |
Zawody obozowe - ferie |
Presolana |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
547 |
F |
Zawody FIS - GS |
Vratna |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
548 |
C |
Zawody obozowe - ferie |
Lachtal |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
549 |
F |
Zawody FIS - SL |
Vratna |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
550 |
C |
Zawody obozowe - ferie |
Annaberg |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
551 |
F |
Zawody FIS - SL + GS |
Ricky |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
552 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Limanowa |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
553 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Limanowa |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
554 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant |
Rusiński Wierch |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
555 |
A |
Puchar Słowacji |
Šachtičky |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
556 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - gigant |
Szczyrk |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
557 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - superkombinacja |
Szczyrk |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
558 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - supergigant |
Szczyrk |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
559 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - slalom |
Szczyrk |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
560 |
A |
Puchar Czech |
Piec pod Snieżką |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
561 |
A |
Puchar Słowacji |
Valčianska dolina |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
562 |
A |
Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Murzasichle |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
563 |
A |
Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL |
Nosal |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
564 |
A |
Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL |
Nosal |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
565 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant |
Kotelnica Białczańska |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik |
566 |
F |
Zawody FIS - Slalom |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
567 |
A |
Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS |
Żar |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
568 |
A |
Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS |
Żar |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
569 |
F |
Zawody FIS - Slalom |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
570 |
F |
Zawody FIS - Slalom |
Szczyrbskie Pleso |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
571 |
A |
Puchar Misia Stramusia |
Nosal |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
572 |
A |
Puchar Polski - Puchar Limanowej SL |
Limanowa |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
573 |
A |
Puchar Polski - Puchar Limanowej SL |
Limanowa |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
574 |
F |
Zawody FIS - Trofeo Topolino GS |
Folgaria |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
575 |
F |
Zawody FIS - Trofeo Topolino SL |
Folgarida |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
576 |
A |
Puchar PZN |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
577 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole I |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
578 |
A |
Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Nosal |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
579 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik |
580 |
A |
Puchar Słowacji |
Malinô Brdo |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
581 |
B |
Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika |
Białka Tatrzańska |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
582 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole II |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
583 |
B |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy |
Kasprowy Wierch |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
584 |
A |
Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS |
Harenda |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
585 |
A |
Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL |
Harenda |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
586 |
A |
Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL |
Jurgów |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
587 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniorów - GS |
Krynica |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
588 |
A |
Tauron Energy Ski Cup - slalom równoległy |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
589 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniorów - SL |
Krynica |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
590 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniorów - SC |
Krynica |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
591 |
A |
Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich |
Istebna |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
592 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniorów - SG |
Krynica |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
593 |
A |
Puchar Słowacji - Finał |
Jasna |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
594 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole III |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
595 |
A |
Puchar Czech |
Albrachtice |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
596 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
597 |
F |
Zawody FIS - SL |
Abetone |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
598 |
F |
Zawody FIS - GS |
Abetone |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
599 |
B |
NPM - III eliminacja - gigant |
Jurgów |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
600 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |