301 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Stowe Mountain Resort, VT, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
302 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Stratton, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
303 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Mont Ste Anne, QC, CAN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
304 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Mont Ste Anne, QC, CAN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
305 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Pec pod Snezkou CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
306 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Pec pod Snezkou CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
307 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
308 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
309 |
F |
Zawody FIS - GS |
Vratna, SVK |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
310 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Vratna/SVK |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
311 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Vratna/SVK |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
312 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Copper Mountain, CO, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
313 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Copper Mountain, CO, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
314 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Stowe, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
315 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Stowe, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
316 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Burke, VT, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
317 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Sugarloaf, ME, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
318 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Sugarloaf, ME, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
319 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Kouty/CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
320 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Kouty/CZE |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
321 |
F |
Zawody FIS - GS |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
322 |
F |
Zawody FIS - GS |
Abetone |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
323 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Levi |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
324 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Levi |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
325 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Folgaria (Topolino) |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
326 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Vratna |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
327 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Abetone |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
328 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Ricky |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
329 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Vratna |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
330 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Geilo |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
331 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Geilo |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
332 |
FIS |
Zawody FIS - DO |
Mammoth Mountain, CA, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
333 |
FIS |
Zawody FIS - DH |
La Parva, Chile |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
334 |
FIS |
Zawody FIS - DH |
La Parva, Chile |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
335 |
FIS |
Zawody FIS - DH |
Copper Mountain, CO, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
336 |
FIS |
Zawody FIS - DH |
Copper Mountain, CO, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
337 |
FIS |
Zawody FIS - DH |
Copper Mountain, CO, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
338 |
FIS |
Zawody FIS - DH |
Copper Mountain, CO, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
339 |
FIS |
Zawody FIS - DH |
Copper Mountain, CO, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
340 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Strsbskie Pleso |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
341 |
F |
Zawody FIS |
wg kalendarza FIS |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
342 |
FIS |
Zawody FIS |
wg kalendarza FIS |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
343 |
F |
Zawody FIS |
wg kalendarza FIS http://www.fis-ski.com/uk/disciplines/alpineskiing/fiscalendar.html |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
344 |
B |
XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
345 |
B |
XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
346 |
B |
XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika |
Suche |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
347 |
A |
XXXVIII LSZ V edycja |
Kluszkowce |
|
Dzieci | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
348 |
A |
XXXVIII LSZ IV edycja |
Suche |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
349 |
A |
XXXVIII LSZ III edycja |
Białka Tatrzańska |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
350 |
A |
XXXVIII LSZ II edycja |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
351 |
A |
XXXVIII LSZ I edycja |
Czarna Góra Koziniec |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
352 |
A |
XXXVII ZLS w zjazdach |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
353 |
A |
XXXVII ZLS w zjazdach |
Czarna Góra |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
354 |
A |
XXXVII ZLS w zjazdach |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
355 |
A |
XXXVII ZLS w zjazdach |
Kotelnica Białczańska |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
356 |
A |
XXXVII ZLS w zjazdach |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
357 |
B |
XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika |
Suche |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
358 |
B |
XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
359 |
A |
XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
360 |
A |
XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
361 |
A |
XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS |
Grapa - Litwinka |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
362 |
A |
XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS |
Rusiński Wierch |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
363 |
A |
XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS |
Witów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
364 |
A |
XXXVI Liga MOZN - VIII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
365 |
A |
XXXVI Liga MOZN - VII edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
366 |
B |
XXXVI Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.7-10) |
Grapa SKI |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
367 |
A |
XXXVI Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Grapa SKI |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
368 |
B |
XXXVI Liga MOZN - V edycja - GS (gr.7-10) |
Grapa SKI |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
369 |
A |
XXXVI Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Grapa SKI |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
370 |
A |
XXXVI Liga MOZN - IV edycja - Kombi race (gr.1-4) GS (gr.5-6 11-12) |
Grapa SKI |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
371 |
B |
XXXVI Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.7-10) |
Grapa SKI |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
372 |
A |
XXXVI Liga MOZN - III edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Długa Polana |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
373 |
A |
XXXVI Liga MOZN - II edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Długa Polana |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
374 |
B |
XXXVI Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) |
Grapa SKI |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
375 |
A |
XXXVI Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Grapa SKI |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
376 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
377 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik |
378 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant |
Kotelnica Białczańska |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik |
379 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant |
Rusiński Wierch |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
380 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant |
Harenda |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik |
381 |
A |
XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant |
Witów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
382 |
B |
XXXV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.7-10) |
Czorsztyn-Ski |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
383 |
A |
XXXV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Czorsztyn-Ski |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
384 |
B |
XXXV Liga MOZN - VIII edycja - SL (gr.7-10) |
Długa Polana |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
385 |
A |
XXXV Liga MOZN - VIII edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Długa Polana |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
386 |
B |
XXXV Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.7-10) |
Długa Polana |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
387 |
A |
XXXV Liga MOZN - VII edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Długa Polana |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
388 |
B |
XXXV Liga MOZN - VI edycja - SL (gr.7-10) |
Litwinka |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
389 |
A |
XXXV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4); KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Litwinka |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
390 |
B |
XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.7-10) |
Litwinka |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
391 |
A |
XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
392 |
A |
XXXV Liga MOZN - IX edycja - KR (gr 1-4); PSL (gr.5-6 11-12) |
Czorsztyn-Ski |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
393 |
B |
XXXV Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.7-10) |
Litwinka |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
394 |
A |
XXXV Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi | Starsi |
395 |
B |
XXXV Liga MOZN - III edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
396 |
A |
XXXV Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
397 |
B |
XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
398 |
A |
XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
399 |
B |
XXXV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
400 |
A |
XXXV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |