1201 |
FIS |
Zawody FIS - GS |
Strbske Pleso, SVK |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1202 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbske Pleso, SVK |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1203 |
F |
11 - Zawody FIS -Strbskie Pleso -slalom |
Strbskie Pleso |
|
|
1204 |
FIS |
National Championships - SL |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Junior | Senior | Starsi |
1205 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Junior | Senior | Starsi |
1206 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Junior | Senior | Starsi |
1207 |
FIS |
National Junior Championships - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Junior | Senior | Starsi |
1208 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Senior |
1209 |
FIS |
National Championships - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Junior | Senior | Starsi |
1210 |
FIS |
National Championships - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Senior |
1211 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Junior | Senior | Starsi |
1212 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Senior |
1213 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Senior |
1214 |
FIS |
FIS (CIT) Race - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Junior | Senior | Starsi |
1215 |
FIS |
National Championships - SL |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Senior |
1216 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Senior |
1217 |
FIS |
National Championships - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Junior | Senior | Starsi |
1218 |
FIS |
National Championships - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Junior | Senior | Starsi |
1219 |
FIS |
University - SL |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Junior | Senior | Starsi |
1220 |
F |
Zawody FIS - slalom |
Strsbkie Pleso |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1221 |
F |
Zawody FIS - gigant |
Strsbskie Pleso |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
1222 |
C |
Zawody obozowe - Stubai - GS |
Stubai |
|
Dzieci Starsze | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1223 |
C |
Zawody obozowe - Stubai - GS |
Stubai |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1224 |
C |
Zawody obozowe |
Stubai |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1225 |
C |
Zawody obozowe - Stubai - GS |
Stubai |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1226 |
C |
Zawody obozowe - gigant |
Stubai |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1227 |
C |
01 - zawody obozowe - slalom |
Stubai |
|
|
1228 |
C |
Zawody obozowe GS |
Stubai |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1229 |
C |
Zawody obozowe |
Stubai |
|
Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1230 |
C |
Zawody obozowe - Stubai - gigant |
Stubai |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1231 |
C |
Zawody obozowe - Stubai - GS |
Stubai |
|
Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
1232 |
A |
XXVIII Liga MOZN - VII edycja (SL) |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
1233 |
A |
MPP - IV Puchar SN Suche |
Suche |
|
Młodsi | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1234 |
A |
II MPP - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1235 |
A |
Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
1236 |
A |
XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
1237 |
B |
XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1238 |
A |
MPP Suche - GS |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1239 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1240 |
A |
MPP - IV Puchar SN Suche |
Suche |
|
Młodsi | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1241 |
A |
XXX Liga MOZN - V eliminacja GS |
Suche |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1242 |
A |
MPP - I edycja - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1243 |
B |
XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1244 |
A |
XL liga zakopiańska - V eliminacja |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1245 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1246 |
A |
XXIX Liga MOZN - II eliminacja |
Suche |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
1247 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1248 |
B |
Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika |
Suche |
|
Junior Młodszy | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
1249 |
A |
MPP - I edycja - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1250 |
A |
XXVIII Liga MOZN - XII edycja |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1251 |
A |
MPP - Zawody Otwarcia (SL) |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1252 |
A |
XXX Liga MOZN - II eliminacja GS |
Suche |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1253 |
A |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN 2016 |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1254 |
A |
XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL |
Suche |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1255 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1256 |
A |
MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) |
Suche |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1257 |
B |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy |
Suche |
|
Młodzik | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1258 |
B |
NPM IIIeliminacja |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1259 |
A |
MPP - Zawody Otwarcia (GS) |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1260 |
A |
XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1261 |
A |
MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1262 |
A |
XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1263 |
A |
XXXVII ZLS w zjazdach |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1264 |
A |
MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) |
Suche |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1265 |
A |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkanie UKS |
Suche |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1266 |
B |
NPM IV eliminacja |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1267 |
A |
XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1268 |
B |
XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1269 |
A |
MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1270 |
B |
XXXIV Liga MOZN - III edycja - SL (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1271 |
A |
MPP Suche - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1272 |
A |
MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) |
Suche |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1273 |
A |
XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1274 |
B |
XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika |
Suche |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1275 |
A |
XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1276 |
B |
42 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1277 |
A |
XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1278 |
A |
XXXIV Liga MOZN - III edycja - kolanówki (gr.5-6) |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1279 |
A |
XXXVIII LSZ IV edycja |
Suche |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1280 |
A |
MPP Suche - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1281 |
A |
MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) |
Suche |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1282 |
A |
XXXV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1283 |
A |
Puchar Klubu WKN (SL) |
Suche |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1284 |
A |
XXXVI Liga MOZN - VII edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1285 |
B |
XXXII Liga MOZN - XI edycja SL (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1286 |
B |
XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1287 |
B |
43 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1288 |
A |
XXVIII Liga MOZN - III edycja |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
1289 |
A |
MPP - Mistrzostwa TZN (SL) |
Suche |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
1290 |
A |
XI Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1291 |
A |
XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1292 |
B |
XXXV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1293 |
A |
XXXVI Liga MOZN - VIII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1294 |
A |
XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
1295 |
A |
XXXI Liga MOZN - III eliminacja SL |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
1296 |
A |
MPP - HEAD CUP - SL |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
1297 |
B |
XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika |
Suche |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
1298 |
A |
XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1299 |
A |
MPP Suche - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1300 |
B |
43 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |