Zieniewicz Zbigniew
Data wstąpienia
2005-01-26
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1999
Suma punktów
213.00
Liczba startów
33
Ranking-miejsce
263
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 5.00 | Zawody Obozowe - Sappada - SG | Sappada | C | Liczone do rankingu | |
2 | 3 | 7.50 | Zawody obozowe - Stubai - GS | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
3 | 4 |
7.00 | Zawody obozowe | Sappada | C | Liczone do rankingu | |
4 | dnf | 0.00 | Puchar Polski - Puchar Limanowej SL | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
5 | dnf | 0.00 | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
6 | dnf | 0.00 | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL | Nosal | A | Liczone do rankingu | |
7 | 4 | 7.00 | Zawody obozowe - ferie | Lachtal | C | Liczone do rankingu | |
8 | 23 | 7.00 | Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
9 | 29 | 6.00 | Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
10 | 7 | 5.50 | Zawody obozowe | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
11 | 11 | 7.00 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
12 | 15 | 5.00 | X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
13 | 10 | 7.50 | X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
14 | 32 | 5.50 | Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
15 | 36 | 5.50 | Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
16 | 18 | 4.50 | NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant | Białka Tatrzańska | B | Liczone do rankingu | |
17 | 15 | 5.00 | NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant | Białka Tatrzańska | B | Liczone do rankingu | |
18 | 18 | 9.00 | Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy | Zakopane, Harenda | A | Liczone do rankingu | |
19 | 32 | 5.50 | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
20 | 28 | 6.00 | Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom | Białka Tatrzańska | A | Liczone do rankingu | |
21 | 9 | 4.50 | Zawody obozowe - gigant | San Candido | C | Liczone do rankingu | |
22 | 30 | 6.00 | Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
23 | 32 | 5.50 | Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom | Limanowa | A | Liczone do rankingu | |
24 | 22 | 7.00 | 55 - Liga Zakopiańska V | Rusiński Wierch |
A | Liczone do rankingu | |
25 | 6 | 17.00 | 57-Puchar Diabełka - gigant | Krynica | A | Liczone do rankingu | |
26 | 19 | 8.50 | 54 - Liga Zakopiańska IV | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
27 | 4 | 7.00 | 05 - zawody obozowe - gigant | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
28 | 44 | 5.50 | 54 - Liga Zakopiańska IV | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
29 | 11 | 3.50 | 03 - Zawody obozowe - Presolana | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
30 | 40 | 5.50 | 51 - Liga Zakopiańska I | Witów | A | Liczone do rankingu | |
31 | 3 | 7.50 | 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
32 | 24 | 7.00 | 51 - Liga Zakopiańska I | Witów | A | Liczone do rankingu | |
33 | 3 | 7.50 | 05- Przedszkole Narciarskie II - Basieńka | Zakopane | C | Liczone do rankingu | |
34 | 12 | 3.00 | 04-Obóz Pinzolo - gigant | Pinzolo | C | Liczone do rankingu | |
35 | 4 | 7.00 | C16-Obóz 06 - Przedszkole Narciarskie II - Zakop. | Zakopane | C | Liczone do rankingu | |
36 | 7 | 5.50 | C14-Obóz 04 - Vermiglio - krasnale | Tonale | C | Liczone do rankingu |