1 |
F |
Abetone GS |
Abetone |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
2 |
F |
Abetone SL |
Abetone |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
3 |
F |
Interkriterium Vrátna GS |
Vratna |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
4 |
F |
Interkriterium Vrátna SL |
Vratna |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
5 |
F |
Folgaria - Fondo Grande GS |
Folgaria |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
6 |
F |
Interkriterium Ricky SL |
Ricky v Orlickych horach |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
7 |
F |
Folgaria - Fondo Grande SL |
Folgaria |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
8 |
F |
Interkriterium Ricky GS |
Ricky v Orlickych horach |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
9 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
10 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
11 |
C |
Zawody obozowe GS |
Presolana Monte Pora |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
12 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
13 |
C |
Zawody obozowe GS |
Stubai |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
14 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
15 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
16 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
17 |
FIS |
FIS Race - GS |
Krynica, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
18 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
19 |
FIS |
National Championships - Alpine combined |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
20 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
21 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
22 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
23 |
FIS |
National Championships - SG |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
24 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
25 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
26 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
27 |
FIS |
FIS Race - GS |
Mount Sunapee Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
28 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
29 |
FIS |
FIS Race - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
30 |
FIS |
FIS Race - SL |
Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
31 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
32 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
33 |
FIS |
FIS Race - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
34 |
FIS |
FIS Race - SL |
Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
35 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
36 |
FIS |
University Race - GS |
Bila v Beskydech, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
37 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
38 |
FIS |
FIS Race - GS |
Pec pod Snezkou, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
39 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
40 |
FIS |
University Race - SL |
Bila v Beskydech, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
41 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
42 |
FIS |
FIS Race - GS |
Pec pod Snezkou, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Senior |
43 |
FIS |
FIS Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
44 |
FIS |
Citizen - SL |
Spindleruv Mlyn, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
45 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mala Moravka, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
46 |
FIS |
FIS Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
47 |
FIS |
Citizen - SL |
Spindleruv Mlyn, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
48 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mala Moravka, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
49 |
FIS |
FIS Race - SL |
Devils Glen, ON CAN |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
50 |
FIS |
National Championships - GS |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
51 |
FIS |
FIS Race - GS |
Krynica, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
52 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
53 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
54 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
55 |
B |
Warszawska Liga Alpejska KR |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
56 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
57 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
58 |
B |
XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika |
Suche |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
59 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
60 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
61 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza IV eliminacja GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
62 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
63 |
B |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Dzieci | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
64 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
65 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
66 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
67 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS I |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
68 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
69 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS II |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
70 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
71 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Czarna Góra Koziniec |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
72 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL |
Laworta Ustrzyki, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
73 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SG |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
74 |
A |
XXX Liga MOZN - II eliminacja GS |
Suche |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
75 |
A |
XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC |
Kluszkowce |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
76 |
A |
XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL |
Suche |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
77 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SC |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
78 |
A |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
79 |
A |
MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
80 |
A |
MPP - Zawoja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
81 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C GS |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
82 |
A |
Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
83 |
A |
MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
84 |
A |
XLI liga zakopiańska II eliminacja |
Harenda |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
85 |
A |
Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
86 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SL |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
87 |
A |
MPP - Puchar Czarnej Góry GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
88 |
A |
XLI liga zakopiańska III eliminacja |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
89 |
A |
XXX Liga MOZN - III eliminacja KR |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci |
90 |
A |
VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Starsi |
91 |
A |
MPP - Zawoja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
92 |
A |
MPP - HEAD CUP - SL |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
93 |
A |
MPP - Puchar Czarnej Góry GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
94 |
A |
XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
95 |
A |
XXX Liga MOZN - III eliminacja GS |
Jurgów |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
96 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Harenda |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
97 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
98 |
A |
Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
99 |
A |
XXX Liga MOZN - I eliminacja GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
100 |
A |
XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL |
Jurgów |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |