1501 |
A |
XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1502 |
A |
XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1503 |
F |
INTERKRITERIUM VRÁTNA GS |
Vratna |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1504 |
F |
Interkriterium Vrátna SL |
Vratna |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1505 |
A |
XXXII Liga MOZN - V edycja GS (gr.1-4) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1506 |
|
FIS - Training - Downhill |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1507 |
FIS |
FIS Race - Downhill |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1508 |
FIS |
FIS Race - Downhill |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1509 |
FIS |
FIS Race - SG |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1510 |
FIS |
FIS Race - SG |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1511 |
FIS |
National Championships - GS |
Szczawnica |
|
Junior | Starsi |
1512 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczawnica |
|
Junior | Senior | Starsi |
1513 |
FIS |
FIS Qualification - SL |
Szczawnica |
|
Junior | Senior | Starsi |
1514 |
FIS |
FIS Race - SL |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1515 |
F |
National Championships - Parallel Slalom |
Szczawnica |
|
Junior | Senior | Starsi |
1516 |
FIS |
FIS Race - SL |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1517 |
C |
Puchar Krecika 2020 - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
1518 |
FIS |
Entry League FIS - GS |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1519 |
FIS |
FIS Race - GS |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1520 |
FIS |
FIS Race - GS |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1521 |
A |
MPP -Head Cup - GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1522 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mittersill Cannon Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
1523 |
A |
MPP -Head Cup - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1524 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mittersill Cannon Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
1525 |
A |
XXXII Liga MOZN - VI edycja GS (gr.11-12) |
Suche |
|
Junior | Starsi |
1526 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
1527 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1528 |
FIS |
FIS Race - SL |
National Winter Activity, USA |
|
Junior | Starsi |
1529 |
FIS |
FIS Race - SL |
National Winter Activity, USA |
|
Junior | Starsi |
1530 |
FIS |
FIS Race - GS |
Blue Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
1531 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
1532 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
1533 |
FIS |
FIS Race - GS |
Blue Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
1534 |
C |
Zawody obozowe - GS |
Innerkrems |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1535 |
FIS |
FIS Race - SL |
Krvavec, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
1536 |
C |
Zawody obozowe - GS |
Presolana |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1537 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
1538 |
FIS |
FIS Qualification - SL |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
1539 |
F |
FIS Race - Parallel Slalom |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
1540 |
FIS |
FIS Race - SL |
Krvavec, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
1541 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
1542 |
A |
XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) |
Jurgów |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1543 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1544 |
A |
MPP -TZN - GS |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1545 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarbush, USA |
|
Junior | Starsi |
1546 |
A |
MPP -TZN - SL |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1547 |
FIS |
European Cup - GS |
Folgaria, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
1548 |
A |
XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1549 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarbush, USA |
|
Junior | Starsi |
1550 |
FIS |
European Cup - GS |
Folgaria, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
1551 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1552 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
1553 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - GS |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
1554 |
A |
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B GS |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1555 |
FIS |
FIS Race - SL |
Szczawnica |
|
Junior | Starsi |
1556 |
A |
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B Kombinacja |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1557 |
A |
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B SL |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1558 |
FIS |
European Cup - GS |
Krvavec, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
1559 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - SL |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
1560 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - kombinacja |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
1561 |
A |
XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1562 |
B |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN |
Czorsztyn Ski |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
1563 |
A |
IX Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1564 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
1565 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
1566 |
B |
XXXII Liga MOZN - XI edycja SL (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1567 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1568 |
B |
XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1569 |
FIS |
FIS Race - SL |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
1570 |
A |
XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1571 |
A |
XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
1572 |
FIS |
FIS Race - SL |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
1573 |
FIS |
FIS Race - SG |
Sunday River Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1574 |
FIS |
FIS Race - SG |
Sunday River Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1575 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
1576 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sunday River Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
1577 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1578 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1579 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1580 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1581 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
1582 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
1583 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
1584 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1585 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
1586 |
B |
IX Puchar Reksia |
Białka Tatrzańska |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1587 |
A |
XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
1588 |
B |
XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1589 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1590 |
A |
MPP - I edycja - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1591 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Białe Runo |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
1592 |
A |
MPP - I edycja - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1593 |
A |
MPP - II edycja - GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1594 |
A |
MPP - II edycja - GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
1595 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1596 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
1597 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
1598 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
1599 |
FIS |
FIS Race - SL |
Dartmouth Skiway, USA |
|
Junior | Starsi |
1600 |
FIS |
FIS Race - SL |
Dartmouth Skiway, USA |
|
Junior | Starsi |