Zawody
Lp. | Klasa | Miejsce zawodów | Data rozpoczęcia | Grupy wiekowe | |
---|---|---|---|---|---|
1001 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Zakopane | Dzieci Młodsze | Junior | |
1002 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Harenda | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
1003 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Zakopane POL | Krasnale | Starsi | Junior | |
1004 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1005 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1006 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Harenda | Dzieci Młodsze | Junior | |
1007 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Jurgów | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
1008 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SC) | Kotelnica | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
1009 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SG) | Kotelnica | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
1010 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Czarna Góra | Krasnale | Junior | Starsi | |
1011 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Harenda | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
1012 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Białka Tatrzańska POL | Krasnale | Starsi | Junior | |
1013 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1014 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Harenda | Dzieci Młodsze | Junior | |
1015 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Jurgów | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
1016 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Zakopane | Dzieci Młodsze | Junior | |
1017 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy | Zakopane | Dzieci Młodsze | Junior | |
1018 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy | Białka Tatrzańska POL | Krasnale | Starsi | Junior | |
1019 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczyrk | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1020 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS | Ustrzyki | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1021 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS | Ustrzyki | Dzieci Młodsze | Junior | |
1022 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - gigant | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
1023 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - slalom | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
1024 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - supergigant | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
1025 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - superkombinacja | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
1026 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy | Zakopane, Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1027 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I | Zakopane, Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1028 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom | Zakopane, Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1029 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II | Zakopane, Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1030 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC | Ustrzyki | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1031 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SC | Ustrzyki | Dzieci Młodsze | Junior | |
1032 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG | Ustrzyki | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1033 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG | Ustrzyki | Dzieci Młodsze | Junior | |
1034 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL | Ustrzyki | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1035 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL | Ustrzyki | Dzieci Młodsze | Junior | |
1036 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - slalom | Szczyrk | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1037 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - supergigant | Szczyrk | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1038 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - superkombinacja | Szczyrk | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1039 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (GS) | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1040 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SC) | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1041 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SG) | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1042 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SL) | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
1043 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS | Szczyrk | Junior | Starsi | |
1044 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS | Laworta Ustrzyki, POL | Krasnale | Starsi | Junior | |
1045 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS | Krynica | Junior | Starsi | |
1046 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Starsi | Junior | |
1047 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja | Krynica | Junior | Starsi | |
1048 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG | Szczyrk | Junior | Starsi | |
1049 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Starsi | Junior | |
1050 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG | Krynica | Junior | Starsi | |
1051 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL | Szczyrk | Junior | Starsi | |
1052 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL | Laworta Ustrzyki, POL | Krasnale | Starsi | Junior | |
1053 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL | Krynica | Junior | Starsi | |
1054 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1055 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1056 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy | Szczawnica | Junior Młodszy | Starsi | |
1057 | A | OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B GS | Szczyrk | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1058 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Starsi | Junior Młodszy | |
1059 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II | Szczawnica | Junior Młodszy | Starsi | |
1060 | A | OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B Kombinacja | Szczyrk | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1061 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Starsi | Junior Młodszy | |
1062 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG | Szczyrk | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1063 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Starsi | Junior Młodszy | |
1064 | A | OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B SL | Szczyrk | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
1065 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Starsi | Junior Młodszy | |
1066 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich | Kluszkowce | Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
1067 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich | Istebna | Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1068 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich | Kluszkowce | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | |
1069 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich | Suche | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | |
1070 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich | Kluszkowce | Dzieci Starsze | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1071 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich | Kluszkowce | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
1072 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 | Kluszkowce | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
1073 | A | Olimpiada Młodzieży Kombinacja | Czarna Góra |
||
1074 | A | Olimpiada Młodzieży Slalom | Czarna Góra |
||
1075 | A | Olimpiada Młodzieży slalom Gigant | Czarna Góra |
||
1076 | A | Olimpiada Młodzieży slalom II | Czarna Góra |
||
1077 | A | Olimpiada Młodzieży Super Gigant | Czarna Góra |
||
1078 | FIS | Olimpic Wintere Games - GS | Beijing, CHN | Senior | |
1079 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Suche | Młodzik | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | |
1080 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kasprowy Wierch | Dzieci Starsze | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1081 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kotelnica Białczańska | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior | |
1082 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Jurgów | Młodzik | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
1083 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kotelnica | Junior Młodszy | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | |
1084 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Kotelnica Białczańska | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | |
1085 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Zawoja - Mosorny Groń | Dzieci | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior | |
1086 | B | Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny | Kluszkowce | ||
1087 | A | Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN | Kluszkowce | Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
1088 | A | Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN | Czorsztyn Ski | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi | |
1089 | B | Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN | Czorsztyn Ski | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi | |
1090 | A | Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN | Kluszkowce | Dzieci | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | |
1091 | A | Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN 2016 | Suche | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
1092 | A | Otwarte Ogólnopolskie Spotkanie UKS | Suche | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
1093 | C | Presolana | Presolana Włochy | ||
1094 | C | Presolana 2003 | Presolana Włochy | ||
1095 | C | Presolana 2003 Slalom | Presolana Włochy |
||
1096 | A | Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 | Kotelnica Białczańska | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
1097 | A | Puchar Rossignola |
Krynica | ||
1098 | A | Puchar Burmistrza Krynica | Krynica | ||
1099 | A | Puchar burmistrza Krynicy II | Krynica | ||
1100 | A | Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) | Czarna Góra | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |