Zawody
Lp. | Klasa | Miejsce zawodów | Data rozpoczęcia | Grupy wiekowe | |
---|---|---|---|---|---|
101 | A | XXXVIII LSZ I edycja | Czarna Góra Koziniec | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
102 | A | Zawody o Puchar Dzieci PZN | Kluszkowce | Dzieci | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
103 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SG) | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
104 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
105 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Starsi | Junior Młodszy | |
106 | A | MPP - Kotelnica Białczańska GS | Kotelnica Białczańska | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
107 | A | XXXII Liga MOZN - I edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) | Kluszkowce | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
108 | A | MPP - I edycja - SL | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
109 | A | XXXIII Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.5-6; 11-12) | Kluszkowce | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
110 | A | XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) | Litwinka | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
111 | A | XXXVI Liga MOZN - IV edycja - Kombi race (gr.1-4) GS (gr.5-6 11-12) | Grapa SKI | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
112 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - superkombinacja | Szczyrk | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
113 | A | XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant | Jurgów | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | |
114 | A | 32 - OOM junior młodszy - slalom | Czarna Góra |
||
115 | A | 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant | Kluszkowce | ||
116 | A | 52-Liga Zakopiańska - II - gigant | Kaniówka | ||
117 | A | A06-Puchar Europy 04 - Abetone - gigant | Abetone-Włochy | ||
118 | A | Liga Zakopiańska V eliminacja | Kluszkowce | ||
119 | A | XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja | Kotelnica Białka Tatrzańska | ||
120 | A | XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS | Witów | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
121 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Jurgów | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
122 | A | MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) | Suche-Ski | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
123 | A | Zawody Otwarcia Sezonu MOZN | Kluszkowce | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
124 | A | XL liga zakopiańska - V eliminacja | Suche | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
125 | A | VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków | Nosal | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | |
126 | A | XXX Liga MOZN - X eliminacja GS | Kluszkowce | Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
127 | A | VIII Puchar Reksia | Białka Tatrzańska | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi | |
128 | A | MPP - IV edycja - GS | Zawoja | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
129 | A | MPP Szczawnica - SL | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
130 | A | XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS | Nosal | Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi | |
131 | A | XXXV Liga MOZN - IX edycja - KR (gr 1-4); PSL (gr.5-6 11-12) | Czorsztyn-Ski | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
132 | A | III MPP - GS | Krynica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
133 | A | XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant | Kluszkowce | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | |
134 | A | Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant | Zakopane Harenda | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
135 | A | 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant | Harenda | ||
136 | A | 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant | Harenda | ||
137 | A | 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom | Jugów | ||
138 | A | 56 - Liga Zakopiańska VI | Małe Ciche |
||
139 | A | 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom | Krynica | ||
140 | A | A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant | Zakopane - Kasprowy | ||
141 | A | A03-Puchar Europy 01 - Ricky - slalom | Ricki, Czechy |
||
142 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich | Kluszkowce | Dzieci Starsze | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | |
143 | A | XXVI LIGA MOZN - VIII edycja | Suche Ski | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
144 | A | Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich | Kluszkowce | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | |
145 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) | Harenda | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
146 | A | MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) | Czarna Góra/Stronie Śląskie | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
147 | A | XXIX Liga MOZN - II eliminacja | Suche | Dzieci | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | |
148 | A | VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków | Czarna Góra Koziniec | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | |
149 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL | Laworta Ustrzyki, POL | Krasnale | Starsi | Junior | |
150 | A | MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
151 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II | Szczawnica | Junior Młodszy | Starsi | |
152 | A | XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja | Kluszkowce | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi | |
153 | A | MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
154 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL | Szczyrk | Junior | Starsi | |
155 | A | XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) | Jurgów | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
156 | A | MPP Szczawnica - GS | Szczawnica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
157 | A | Mistrzostwa Polski Juniorów - SL | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
158 | A | Puchar Słowacji - Finał | Jasna | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
159 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior - slalom | Krynica | Dzieci Młodsze | Junior | |
160 | A | Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant | Czarna Góra | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
161 | A | 57-Puchar Diabełka - gigant | Krynica | ||
162 | A | 37 - OOM junior - slalom | Ustrzyki | ||
163 | A | 32 - OOM junior - slalom | Kasprowy | ||
164 | A | 32-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - komb | Czarna Góra | ||
165 | A | 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom | Słotwiny | ||
166 | A | A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom | Kluszkowce | ||
167 | A | Liga Zakopiańska II eliminacja | Zakopane | ||
168 | A | Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS | Żar | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
169 | A | XXVII Liga MOZN I edycja | Kluszkowce | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
170 | A | XXVIII Liga MOZN - XII edycja | Suche | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
171 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Dwubój Slalomowy) | Harenda | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
172 | A | Mistrzostwa Polski Juniora C SG | Ustrzyki Dolne | Krasnale | Młodzik | Starsi | |
173 | A | XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.11-12) | Kluszkowce | Junior | Starsi | |
174 | A | MPP - I edycja - SL | Suche | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
175 | A | XXXIII Liga MOZN - VIII edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6,11-12 slalom równoległy (PSL) | Kluszkowce | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
176 | A | XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) | Litwinka | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
177 | A | XXXVI Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) | Grapa SKI | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
178 | A | KIDSTROPHY - KidsX GS | Zauchensee | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi | |
179 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - supergigant | Szczyrk | Dzieci Młodsze | Junior Młodszy | |
180 | A | XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant | Kotelnica Białczańska | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik | |
181 | A | 31 - OOM junior młodszy - gigant | Czarna Góra |
||
182 | A | 54 - Liga Zakopiańska IV | Jurgów | ||
183 | A | 51-Liga Zakopiańska - I - gigant | Kaniówka | ||
184 | A | A05-Puchar Europy 03 - Abetone - slalom | Abetone- Włochy | ||
185 | A | A54-Liga Zakopiańska IV - gigant | Kotelnica | ||
186 | A | Mistrzostwa TZN | Zakopane | ||
187 | A | XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS | Grapa - Litwinka | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
188 | A | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) | Jurgów | Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy | |
189 | A | MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) | Rytro | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
190 | A | XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja | Kotelnica Białczańska | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | |
191 | A | MPP - Zawody Otwarcia (SL) | Suche | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
192 | A | XXIX Liga MOZN - X eliminacja | Kluszkowce | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | |
193 | A | XXX Liga MOZN - II eliminacja GS | Suche | Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
194 | A | XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC | Kluszkowce | Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | |
195 | A | MPP Puchar Czarnej Góry GS | Czarna Góra | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
196 | A | XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) | Kluszkowce | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
197 | A | MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL | Szczyrk | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi | |
198 | A | Mistrzostwa Polski Młodzików - GS | Sienna Czarna Góra | Młodzik | Starsi | |
199 | A | XXXV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) | Czorsztyn-Ski | Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi | |
200 | A | IV MPP - GS | Krynica | Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |