Korczak Tomasz

Data wstąpienia
2015-09-18
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
635.00
Liczba startów
53
Ranking-miejsce
127

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
2 19 8.50 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
3 19 8.50 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
4 33 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
5 32 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
6 44 9.00 Abetone GS Abetone F Liczone do rankingu
7 36 9.00 Abetone SL Abetone F Liczone do rankingu
8 11 12.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
9 9 14.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
10 7 16.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
11 13 11.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
12 dnf 0.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
13 44 9.00 Folgaria - Fondo Grande SL Folgaria F Liczone do rankingu
14 54 9.00 Folgaria - Fondo Grande GS Folgaria F Liczone do rankingu
15 5 18.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
17 4 20.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
18 6 17.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
19 9 14.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
20 6 17.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
21 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
22 4 20.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
23 7 16.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
24 17 15.00 Interkriterium Ricky GS Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankingu
25 21 13.00 Interkriterium Ricky SL Ricky v Orlickych horach F Liczone do rankingu
26 dnf 0.00 Interkriterium Vrátna SL Vratna F Liczone do rankingu
27 dnf 0.00 Interkriterium Vrátna GS Vratna F Liczone do rankingu
28 7 16.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
29 11 12.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
30 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
31 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
32 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
33 5 18.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
34 14 11.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
35 26 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
36 23 7.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
37 16 10.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
38 16 10.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
39 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
40 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
41 19 8.50 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
42 17 9.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
43 19 8.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
44 13 6.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
45 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
46 7 16.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
47 dnf 0.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
48 45 5.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 12 12.00 XXVIII Liga MOZN - VIII edycja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 24 7.00 XXVIII Liga MOZN - kombinacja SL + GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
52 21 7.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 6 17.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
54 6 17.00 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
55 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankingu
56 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
57 14 5.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
58 6 6.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
59 9 14.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
60 3 21.50 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
61 13 11.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
62 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
63 7 5.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu