1 |
A |
V MPP - GS |
Zakopane |
|
Młodzik | Starsi |
2 |
A |
V MPP - GS |
Zakopane |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
3 |
A |
XIII OGÓLNOPOLSKA LIGA PRZEDSZKOLAKÓW - II EDYCJA - GS |
Rusiński |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
4 |
A |
XIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Rusiński |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
5 |
B |
43 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
6 |
B |
43 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
7 |
A |
IV MPP - GS |
Krynica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
8 |
A |
XXXVI Liga MOZN - VIII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
9 |
A |
XXXVI Liga MOZN - VII edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
10 |
A |
XXXVI Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Grapa SKI |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
11 |
B |
XXXVI Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.7-10) |
Grapa SKI |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
12 |
A |
XXXVI Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Grapa SKI |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
13 |
B |
XXXVI Liga MOZN - V edycja - GS (gr.7-10) |
Grapa SKI |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
14 |
A |
XXXVI Liga MOZN - IV edycja - Kombi race (gr.1-4) GS (gr.5-6 11-12) |
Grapa SKI |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
15 |
B |
XXXVI Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.7-10) |
Grapa SKI |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
16 |
A |
XIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
17 |
A |
XXXVI Liga MOZN - III edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Długa Polana |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
18 |
A |
III MPP - GS |
Krynica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
19 |
A |
III MPP - GS |
Krynica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
20 |
A |
XXXVI Liga MOZN - II edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Długa Polana |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
21 |
A |
II MPP - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
22 |
A |
II MPP - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
23 |
B |
XXXVI Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) |
Grapa SKI |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
24 |
A |
XXXVI Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Grapa SKI |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
25 |
A |
XV OFLA 2023 MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - GS, Kombi Race |
Grapa SKI |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
26 |
B |
Mistrzostwa Warszawy w slalomie równoległym -PGS |
Szczęśliwice |
|
Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
27 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - IV ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
28 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
29 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - II ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
30 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS, Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
31 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2023 - Slalom Carvingowy |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
32 |
B |
WARSZAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2023 - SL |
Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
33 |
A |
MPP - Test Sprawności Fizycznej PZN |
Zakopane |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
34 |
B |
XXII Warszawska Liga Narciarska - I ELIMINACJA - MTSF |
AWF |
|
Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
35 |
FIS |
National Championships - GS |
Szczyrk, POL |
|
Junior | Senior | Starsi |
36 |
FIS |
National Championships - SG |
Szczyrk, POL |
|
Junior | Senior | Starsi |
37 |
FIS |
National Championships - Alpine Combined |
Szczyrk, POL |
|
Junior | Senior | Starsi |
38 |
FIS |
FIS Race - GS |
Szczyrk, POL |
|
Junior | Senior | Starsi |
39 |
FIS |
FIS Race - SL |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Senior | Starsi |
40 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
41 |
FIS |
FIS Race - GS |
Szczawnica, POL |
|
Starsi |
42 |
A |
MPP Zawoja - SL |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
43 |
A |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Czorsztyn-Ski |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
44 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
45 |
B |
XXXV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.7-10) |
Czorsztyn-Ski |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
46 |
A |
XXXV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Czorsztyn-Ski |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
47 |
A |
XXXV Liga MOZN - IX edycja - KR (gr 1-4); PSL (gr.5-6 11-12) |
Czorsztyn-Ski |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
48 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Starsi |
49 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Starsi |
50 |
B |
XXXV Liga MOZN - VIII edycja - SL (gr.7-10) |
Długa Polana |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
51 |
A |
XXXV Liga MOZN - VIII edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Długa Polana |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
52 |
A |
XII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS |
Litwinka |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
53 |
B |
XXXV Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.7-10) |
Długa Polana |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
54 |
A |
XXXV Liga MOZN - VII edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Długa Polana |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
55 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
56 |
A |
XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG |
Krynica |
|
Junior Młodszy | Starsi |
57 |
A |
XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS |
Krynica |
|
Junior Młodszy | Starsi |
58 |
A |
XXIXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - AC |
Krynica |
|
Junior Młodszy | Starsi |
59 |
A |
XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL |
Krynica |
|
Junior Młodszy | Starsi |
60 |
A |
XXXV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4); KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Litwinka |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
61 |
B |
XXXV Liga MOZN - VI edycja - SL (gr.7-10) |
Litwinka |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
62 |
A |
XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
63 |
B |
XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.7-10) |
Litwinka |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
64 |
B |
XXXV Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.7-10) |
Litwinka |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
65 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
66 |
A |
XXXV Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi | Starsi |
67 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia 2 - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
68 |
C |
Zawody obozowe - Presolana - GS |
Presolana |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
69 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Senior | Starsi |
70 |
FIS |
FIS Race - SL |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Senior | Starsi |
71 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
72 |
A |
MPP Szczawnica - SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
73 |
FIS |
University - GS |
Jiminy Peak Mountain Resort, USA |
|
Junior | Senior | Starsi |
74 |
FIS |
University - SL |
Jiminy Peak Mountain Resort, USA |
|
Junior | Senior | Starsi |
75 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia 1 - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
76 |
FIS |
World Championships - GS |
Courchevel Meribel, FRA |
|
Junior | Senior | Starsi |
77 |
F |
FIS Qualification - Parallel |
Courchevel Meribel, FRA |
|
Junior | Senior | Starsi |
78 |
|
World Championships - Team Parallel |
Courchevel Meribel, FRA |
|
Junior | Senior | Starsi |
79 |
A |
XII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Czarna Góra - Koziniec |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
80 |
FIS |
European Cup - GS |
Maribor, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
81 |
FIS |
European Cup - GS |
Maribor, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
82 |
A |
MPP Szczawnica - GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
83 |
A |
MPP Szczawnica - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
84 |
B |
XI Puchar Reksia |
Bielsko-Biała |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
85 |
FIS |
FIS Race - GS |
Kronplatz, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
86 |
FIS |
National Junior Championships - GS |
Kronplatz, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
87 |
FIS |
National Championships - GS |
Kronplatz, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
88 |
FIS |
National Junior Championships - SL |
Kronplatz, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
89 |
FIS |
National Championships - SL |
Kronplatz, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
90 |
B |
42 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
91 |
B |
42 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
92 |
B |
XXXV Liga MOZN - III edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
93 |
A |
XXXV Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
94 |
A |
XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
95 |
B |
XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
96 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
97 |
A |
XXXV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
98 |
B |
XXXV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
99 |
FIS |
Universiade - GS |
Whiteface Mountain, USA |
|
Junior | Senior | Starsi |
100 |
A |
XII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |