1 |
FIS |
European Cup - GS |
Zinal, SUI |
|
Junior | Senior | Starsi |
2 |
A |
MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) |
Ździar |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
3 |
A |
MPP - Zawoja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
4 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
5 |
B |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Dzieci | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
6 |
A |
MPP - Zawoja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
7 |
A |
MPP - IV edycja - GS |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
8 |
A |
MPP - IV edycja - GS |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
9 |
A |
MPP Zawoja - SL |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
10 |
A |
A71-Family Cup 2005 - Finał - gigant |
Zawoja |
|
|
11 |
B |
XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Zawoja |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
12 |
A |
MPP -TZN - GS |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
13 |
A |
XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) |
Zawoja |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
14 |
A |
MPP -TZN - SL |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
15 |
|
Kidstrophy - kombi race |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
16 |
A |
KIDSTROPHY - KidsX GS |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
17 |
|
Kidstrophy - GS |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
18 |
A |
KIDSTROPHY - GS |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
19 |
A |
Kidstrophy - kombi race |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
20 |
A |
Kidstrophy - GS |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
21 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar STACJI ŻAR - MMM Strefa B - GS |
Żar |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
22 |
A |
Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Stacji ŻAR - MMM Strefa B - GS |
Żar |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
23 |
A |
Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS |
Żar |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
24 |
A |
Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS |
Żar |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
25 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
26 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
27 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
28 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I |
Zakopane, Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
29 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom |
Zakopane, Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
30 |
A |
XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant |
Zakopane, Harenda |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze | Młodzik |
31 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy |
Zakopane, Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
32 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II |
Zakopane, Harenda |
|
Dzieci Młodsze | Junior Młodszy |
33 |
A |
Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy |
Zakopane, Harenda |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
34 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Zakopane POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
35 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Zakopane POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
36 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (GS) |
Zakopane POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
37 |
B |
III NPW |
Zakopane Harenda |
|
|
38 |
A |
Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant |
Zakopane Harenda |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
39 |
A |
Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom |
Zakopane Harenda |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
40 |
A |
A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant |
Zakopane - Kasprowy |
|
|
41 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
42 |
C |
10 - Przedszkole Narciarskie III - Zakopane |
Zakopane |
|
|
43 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
44 |
C |
05 - Zawody obozowe - przedszkole I |
Zakopane |
|
|
45 |
A |
61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
|
46 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole I |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
47 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
48 |
A |
Koziołek Matołek - 64 Memoriał K. Makuszyńskiego |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
49 |
C |
C16-Obóz 06 - Przedszkole Narciarskie II - Zakop. |
Zakopane |
|
|
50 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole - GS |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze |
51 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
52 |
B |
II NPW |
Zakopane |
|
|
53 |
C |
09 - Przedszkole Narciarskie II - Zakopane |
Zakopane |
|
|
54 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
55 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
56 |
B |
Puchar Misia Stramusia |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
57 |
C |
08 - Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
|
58 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole przedświąteczne |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
59 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
60 |
F |
13 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom |
Zakopane |
|
|
61 |
C |
C15-Obóz 05 - Przedszkole Narciarskie I - Zakopane |
Zakopane |
|
|
62 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole - GS |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze |
63 |
C |
04 - Przedszkole Narciarskie - Zakopane |
Zakopane |
|
|
64 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
65 |
B |
I NPW |
Zakopane |
|
|
66 |
B |
NPW "DeSki" III eliminacja |
Zakopane |
|
|
67 |
FIS |
Zawody FIS - SL |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
68 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
69 |
A |
Liga Zakopiańska II eliminacja |
Zakopane |
|
|
70 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
71 |
A |
Mistrzostwa TZN |
Zakopane |
|
|
72 |
C |
07 - Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
|
73 |
F |
12 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom |
Zakopane |
|
|
74 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
75 |
C |
01 - Zawody obozowe - przedszkole |
Zakopane |
|
|
76 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
77 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
78 |
C |
06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 |
Zakopane |
|
|
79 |
A |
A53-Liga Zakopiańska - III - gigant |
Zakopane |
|
|
80 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy |
Zakopane |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
81 |
B |
NPW "DeSki" I eliminacja |
Zakopane |
|
|
82 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
83 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
84 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole grudniowe |
Zakopane |
|
Krasnale | Krasnale | Dzieci Młodsze |
85 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
86 |
A |
Mistrzostwa WOZN II |
Zakopane |
|
|
87 |
C |
08 - Zawody obozowe - przedszkole 4 |
Zakopane |
|
|
88 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
89 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (SL) |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
90 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
91 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
92 |
A |
V MPP - GS |
Zakopane |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
93 |
A |
Koziołek Matołek |
Zakopane |
|
|
94 |
F |
Zawody FIS - GS |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
95 |
C |
Zawody obozowe - przedszkole III |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Krasnale |
96 |
C |
05 - Zawody obozowe - przedszkole 1 |
Zakopane |
|
|
97 |
A |
Puchar Polski WOZN |
Zakopane |
|
|
98 |
A |
Koziołek Matołek 2003 |
Zakopane |
|
|
99 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
100 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |