Kosicka Anna

Data wstąpienia
2021-02-02
Data wygaśnięcia
2023-05-31
Rocznik
2013
Suma punktów
361.00
Liczba startów
34
Ranking-miejsce
258

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 11 7.00 43 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
2 6 11.50 43 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Suche B Liczone do rankingu
3 24 7.00 XXXVI Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Grapa SKI A Liczone do rankingu
4 33 5.50 XXXVI Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Grapa SKI A Liczone do rankingu
5 29 6.00 XXXVI Liga MOZN - IV edycja - Kombi race (gr.1-4) GS (gr.5-6 11-12) Grapa SKI A Liczone do rankingu
6 5 6.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
7 18 9.00 XXXVI Liga MOZN - III edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) Długa Polana A Liczone do rankingu
8 dsq 0.00 XXXVI Liga MOZN - II edycja - KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) Długa Polana A Liczone do rankingu
9 19 8.50 XXXVI Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Grapa SKI A Liczone do rankingu
10 dsq 0.00 XV OFLA 2023 MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - GS, Kombi Race Grapa SKI A Liczone do rankingu
11 3 14.50 Mistrzostwa Warszawy w slalomie równoległym -PGS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 1 18.00 XXII Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race; Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023 - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 2 16.00 XXII Warszawska Liga Narciarska - IV ELIMINACJA - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 5 12.50 XXII Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS, Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 8 9.50 XXII Warszawska Liga Narciarska - II ELIMINACJA - GS; Warszawska Olimpiada Młodzieży 2023 - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 22 3.50 XXII Warszawska Liga Narciarska - I ELIMINACJA - MTSF AWF B Liczone do rankingu
17 dsq 0.00 XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Czorsztyn-Ski A Liczone do rankingu
18 6 17.00 XXXV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Czorsztyn-Ski A Liczone do rankingu
19 12 12.00 XXXV Liga MOZN - IX edycja - KR (gr 1-4); PSL (gr.5-6 11-12) Czorsztyn-Ski A Liczone do rankingu
20 10 13.00 XXXV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4); KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) Litwinka A Liczone do rankingu
21 9 14.00 XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Litwinka A Liczone do rankingu
22 16 10.00 XXXV Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Litwinka A Liczone do rankingu
23 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana C Liczone do rankingu
24 1 18.00 42 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
25 1 18.00 42 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów B Liczone do rankingu
26 32 5.50 XXXV Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
27 19 8.50 XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
28 17 9.50 XXXV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
29 5 12.50 XXI Warszawska Liga Narciarska - III ELIMINACJA - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 5 12.50 XXI Warszawska Liga Narciarska - FINAŁ - GS, KOMBI RACE Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 3 14.50 XXI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 3 14.50 XXI WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - I ELIMINACJA - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 12 6.50 XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 14 5.50 XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 10 7.50 XX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 7 10.50 XX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 27 6.50 X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS Suche A Liczone do rankingu