Relacja oraz oficjalne wyniki z finałowej eliminacji XIII Warszawskiej Ligi Narciarskiej

Data rozpoczęcia
22-11-2014

Dzięki kilku kamerom rozstawionym na starcie, trasie i mecie każdy mógł śledzić na 6 dużych telebimach, przygotowania do startu zawodników, ich zmagania na trasie oraz emocje po przekroczeniu mety.

W III el, XIII WLN zawodnicy WKN zdobyli 17 złotych medali (8 w gigancie i 9 w kombi race), 14 srebrnych medali (6 w gigancie i 8 w kombi race) oraz 12 brązowych medali (6 w gigancie i 6 w kombi race).

Po rozdaniu medali oraz dyplomów za III el. XIII WLN nadszedł czas na podsumowanie oraz nagrodzenie najlepszych zawodników całej XIII edycji Warszawskiej Ligi Narciarskiej,

Jak co roku, zgodnie już tradycją, sponsorem nagród była Energiapura oraz Sport Serwis Jan Piela. Trzem najlepszym zawodnikom w każdej kategorii wiekowej zostały wręczone vouchery do wykorzystania w sklepach SL Sport oraz każdemu najlepszemy zawodnikowi w każdej kategorii wiekowej został wręczony voucher na wygrzewanie nart w Sport Serwis Jan Piela.

Z całego serca dzięujemy naszym wiernym sponsorom !!!