Ziółkowski Kazimierz

Data wstąpienia
2014-09-10
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2007
Suma punktów
2417.00
Liczba startów
109
Ranking-miejsce
13

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 19 14.00 40 Pinocchio sugli Sci - GS Abetone, ITA F Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 40 Pinocchio sugli Sci - SL Abetone, ITA F Liczone do rankingu
3 5 18.50 MPP Kasprowy Wierch - SL Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
4 1 26.00 MPP Kasprowy Wierch - GS Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
5 3 21.50 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - kombinacja alpejska Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
6 10 13.00 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
7 2 23.50 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
8 dnf 0.00 XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS Sienna Czarna Góra A Liczone do rankingu
9 4 20.00 MPP Szczawnica - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
10 3 21.50 MPP Szczawnica - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
11 7 16.00 MPP Ustrzyki - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
12 6 17.00 MPP Ustrzyki - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
13 8 15.00 MPP Krynica - GS Krynica A Liczone do rankingu
14 4 20.00 MPP Krynica - GS Krynica A Liczone do rankingu
15 3 21.50 MPP Suche - SL Suche A Liczone do rankingu
16 3 21.50 MPP Suche - SL Suche A Liczone do rankingu
17 5 24.50 39 Pinocchio sugli Sci - GS Abetone, ITA F Liczone do rankingu
18 dnf 0.00 39 Pinocchio sugli Sci - SL Abetone, ITA F Liczone do rankingu
19 1 MPP - Finał - Slalom równoległy Szczawnica Nie liczone do rankingu
20 1 26.00 MPP - Finał - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
21 1 26.00 MPP - Finał - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
22 1 26.00 MPP - V edycja - SL Czarna Góra A Liczone do rankingu
23 dnf 0.00 MPP - V edycja - SL Czarna Góra A Liczone do rankingu
24 4 20.00 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
25 1 26.00 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
26 18 9.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - kombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
27 1 26.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
28 1 26.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
29 13 11.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
30 3 28.50 Alpe Cimbra FIS Children Cup - SL Folgaria, ITA F Liczone do rankingu
31 11 18.00 Alpe Cimbra FIS Children Cup - GS Folgaria, ITA F Liczone do rankingu
32 2 23.50 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
33 dnf 0.00 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
34 23 7.00 MPP - I edycja - SL Suche A Liczone do rankingu
35 2 23.50 MPP - I edycja - SL Suche A Liczone do rankingu
36 21 7.50 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
37 16 10.00 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
38 dsq 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
39 15 10.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
40 3 21.50 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 9 14.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 5 18.50 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 6 17.00 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
44 5 18.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
45 5 18.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
46 12 12.00 Kidstrophy - GS Zauchensee A Liczone do rankingu
47 7 16.00 Kidstrophy - kombi race Zauchensee A Liczone do rankingu
48 1 26.00 XXXI Liga MOZN - X eliminacja - Puchar Krakowa - SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 1 26.00 XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 1 26.00 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 1 26.00 VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 3 21.50 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 1 26.00 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
54 1 18.00 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
55 1 26.00 XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
56 1 26.00 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
57 1 26.00 XXXI Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
58 1 26.00 XXXI Liga MOZN - III eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
59 dnf 0.00 XXXI Liga MOZN - II eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
60 1 26.00 XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
61 1 26.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
62 6 Kidstrophy - GS Zauchensee Nie liczone do rankingu
63 4 20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
64 6 17.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
65 2 23.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
66 2 23.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
67 6 17.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
68 14 11.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
69 4 20.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
70 12 12.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
71 3 21.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
72 1 26.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
73 2 23.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
74 2 23.50 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
75 1 26.00 XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
76 1 26.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
77 1 26.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
78 2 23.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
79 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
80 1 26.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
81 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 dnf 0.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
83 1 26.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
84 1 26.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
85 1 26.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
86 1 26.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
87 1 26.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
88 10 13.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
89 2 23.50 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
90 1 26.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
91 1 26.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - XII edycja Suche A Liczone do rankingu
93 1 26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
94 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
95 1 26.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN 2016 Suche A Liczone do rankingu
96 2 23.50 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
97 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
98 1 26.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
99 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
100 5 18.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
101 3 21.50 XXVIII Liga MOZN - III edycja Suche A Liczone do rankingu
102 2 23.50 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
103 dnf 0.00 XXXIX liga zakopiańska - II eliminacja Czarna Góra/Koziniec A Liczone do rankingu
104 1 26.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
105 4 20.00 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
106 1 26.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
107
1
26.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
108
1
26.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
109 1 26.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
110 1 26.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkanie UKS Suche A Liczone do rankingu
111 1 26.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
112 dsq 0.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
113 1 26.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
114
1
26.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
115
1
26.00 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
116 1 26.00 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankingu
117
1
26.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
118 1 26.00 XXVII Liga MOZN III edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
119 1 26.00 XXVII Liga MOZN II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
120 1 26.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
121 1 26.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu