Macyszyn Alicja

Data wstąpienia
2014-09-10
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2007
Suma punktów
956.00
Liczba startów
72
Ranking-miejsce
78

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 11 12.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
4 3 14.50 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
5 12 12.00 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
6 13 11.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
7 10 13.00 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 6 17.00 VII Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
9 7 16.00 XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
10 7 16.00 XLI liga zakopiańska III eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
11 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
12 dsq 0.00 Warszawska Liga Alpejska KR Jurgów B Liczone do rankingu
13 6 11.50 Warszawska Liga Alpejska GS Jurgów B Liczone do rankingu
14 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
15 11 12.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
16 15 10.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
17 11 12.50 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
18 10 13.00 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
19 1 10.00 Zawody obozowe GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
20 7 16.00 XLI liga zakopiańska I eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
21 6 17.00 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 1 10.00 Zawody obozowe GS Stubai C Liczone do rankingu
25 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 10 13.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
28 6 17.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
29 5 18.50 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
30 4 20.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
31 3 21.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 5 18.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
33 10 13.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
34 6 17.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
35 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
36 7 16.00 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
37 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
38 2 16.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
39 1 26.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
40 1 26.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
41 2 23.50 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
43 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
44 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
49 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 15 10.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich 2016 Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 15 10.50 XXVIII Liga MOZN - IX edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 12 12.00 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 23 7.00 XXXIX liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
55 13 11.50 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 10 13.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
57 19 8.50 XXXIX liga zakopiańska - IV eliminacja Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
58 9 8.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
59 8 9.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
60 1 10.00 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia - Valdidentro C Liczone do rankingu
61 19 8.50 XXVIII Liga MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
62 20 8.00 XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
63 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
66 13 6.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69
20
8.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
70
13
6.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
71
23
7.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
72
2
8.50 Zawody obozowe - Isolaccia - GS Isolaccia, ITA C Liczone do rankingu
73
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 dsq 0.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu