100-lecie WKN - ZAPROSZENIE na WIELKI BAL

Data rozpoczęcia
30-09-2023
Data zakończenia
01-10-2023

Z okazji 100-lecia Warszawskiego Klubu Narciarskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na WIELKI BAL, który odbędzie się w sobotę 30 września 2023 r. o godzinie 19:00 w Centrum Bankowo-Finansowym "Nowy Świat" (ul. Nowy Świat 6/12, Warszawa).

To wydarzenie będzie wspaniałą okazją do świętowania niezwykłej historii Klubu, nierozerwalnie związanego z polskim narciarstwem. To także piękny pretekst do spotkań po latach, bo WKN to nie tylko sport i rywalizacja, ale przede wszystkim miejsce, gdzie zawiązują się znajomości i przyjaźnie, niekiedy na całe życie.

Zapraszamy do zapisów na wydarzenie oraz wpłat darowizny “cegiełki” na cele statutowe. Warto to zrobić już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Link do wpłat darowizny*

Cegiełki wspierające wydarzenie:

  • 250 zł - osoba pełnoletnia
  • 150 zł - osoba ucząca się (do 26 roku życia)**

Po wpłacie darowizny “cegiełki” na cele statutowe Klubu (korzystając z powyższego linku), otrzymają Państwo potwierdzenie zapisu. Dodatkowo, pamiątkowy bilet będzie do odebrania przy wejściu na Bal.

Serdecznie zapraszamy w strojach wieczorowych.

Zarząd Warszawskiego Klubu Narciarskiego

Doniosłość tego wydarzenia podkreśla udział patronów honorowych: Ministra Sportu i Turystyki, Prezydenta m.st. Warszawy oraz Polskiego Związku Narciarskiego.

Partnerami jubileuszu są: Auto Idea Mercedes-Benz, Exorigo-Upos, KONE, Mak Dom Holding, No Limit oraz Noxo Energy.

* WKN jest Organizacją Pożytku Publicznego, dlatego wpłatę można odliczyć od podatku jako darowiznę, co należy udokumentować dowodem wpłaty na rachunek bankowy Klubu.

**zapraszamy z ważną legitymacją ucznia/studenta, do okazania na wejściu