1 |
FIS |
FIS Race - GS |
Kaabdalis, SWE |
|
Starsi |
2 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbske Pleso, CZE |
|
Junior | Starsi |
3 |
A |
XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
4 |
A |
XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
5 |
A |
XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.11-12) |
Kluszkowce |
|
Junior | Starsi |
6 |
A |
XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
7 |
B |
XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
8 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
9 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Junior | Starsi |
10 |
A |
MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) |
Ździar |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
11 |
A |
MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
12 |
A |
MPP - Mistrzostwa TZN (GS) |
Kotelnica |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
13 |
A |
MPP - Mistrzostwa TZN (SL) |
Kotelnica |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
14 |
A |
MPP - Puchar klubu WKN (SL) |
Kotelnica |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
15 |
A |
MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) |
Rytro |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
16 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Kouty, nad Desnou, CZE |
|
Junior | Starsi |
17 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dwubój Slalomowy |
Zakopane |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
18 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race |
Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci Starsze |
19 |
B |
XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant |
Szczęśliwice |
|
Junior | Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
20 |
B |
01 - NPM I eliminacja - gigant |
Palenica |
|
|
21 |
B |
01 - NPW I eliminacja - gigant |
Palenica |
|
|
22 |
A |
01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant |
Harenda |
|
|
23 |
A |
01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom |
Ustrzyki Dolne |
|
|
24 |
A |
01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant |
Krynica |
|
|
25 |
A |
01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant |
Harenda |
|
|
26 |
B |
01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
27 |
F |
01 - Zawody FIS - Albrechtice - gigant |
Albrechtice |
|
|
28 |
F |
01 - Zawody FIS - Ricky - slalom |
Ricky |
|
|
29 |
F |
01 - Zawody FIS - slalom |
Spnidlerovy
Mlyn |
|
|
30 |
F |
01 - Zawody FIS - Vratna - slalom |
Vratna |
|
|
31 |
C |
01 - Zawody obozowe - przedszkole |
Zakopane |
|
|
32 |
C |
01 - Zawody obozowe - przedszkole |
Zakopane |
|
|
33 |
C |
01 - zawody obozowe - slalom |
Stubai |
|
|
34 |
B |
01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I |
Bełchatów |
|
|
35 |
C |
01-Obóz Maso Corto I - gigant |
Maso
Corto |
|
|
36 |
A |
01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom |
Kluszkowce |
|
|
37 |
B |
01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. |
Szczęsliwice |
|
|
38 |
D |
01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
39 |
F |
01-Zawody FIS Ricky - slalom |
Ricky |
|
|
40 |
C |
01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant |
Maso-Corto |
|
|
41 |
B |
02 - NPM II eliminacja - gigant |
Palenica |
|
|
42 |
B |
02 - NPW I eliminacja - gigant |
Słotwiny |
|
|
43 |
B |
02 - NPW II eliminacja-gigant |
Palenica |
|
|
44 |
A |
02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant |
Harenda |
|
|
45 |
A |
02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant |
Ustrzyki |
|
|
46 |
A |
02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant |
Krynica |
|
|
47 |
A |
02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant |
Harenda |
|
|
48 |
B |
02 - WOM - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
49 |
F |
02 - Zawody FIS - Ricky - gigant |
Ricky |
|
|
50 |
F |
02 - Zawody FIS - slalom |
Spindlerovy
Mlyn |
|
|
51 |
F |
02 - Zawody FIS - Vratna - slalom |
Vratna |
|
|
52 |
F |
02 - zawody FIS -Albrechtice - gigant |
Albrechtice |
|
|
53 |
C |
02 - Zawody obozowe - Falcade |
Falcade |
|
|
54 |
C |
02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant |
Presolana |
|
|
55 |
C |
02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant |
Presolana |
|
|
56 |
C |
02 - zawody obozowe - slalom |
Hintertux |
|
|
57 |
B |
02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II |
Bełchatów |
|
|
58 |
C |
02-Obóz Sylwestrowy - gigant |
Nowy
Targ |
|
|
59 |
A |
02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom |
Kluszkowce |
|
|
60 |
D |
02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
61 |
F |
02-Zawody FIS Ricky - gigant |
Ricky |
|
|
62 |
B |
03 - NPM III eliminacja - gigant |
Jurgów |
|
|
63 |
B |
03 - NPW - II eliminacja - gigant |
Słotwiny |
|
|
64 |
B |
03 - NPW III eliminacja-gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
65 |
A |
03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom |
Harenda |
|
|
66 |
A |
03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant |
Harenda |
|
|
67 |
A |
03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom |
Harenda |
|
|
68 |
A |
03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom |
Nosal |
|
|
69 |
B |
03 - WOM - kombi race |
Szczęśliwice |
|
|
70 |
F |
03 - Zawody FIS - Abetone - gigant |
Abetone |
|
|
71 |
F |
03 - Zawody FIS - Albrechtice - slalom |
Albrechtice |
|
|
72 |
F |
03 - Zawody FIS - Pokal Loka - slalom |
Pokal
Loka |
|
|
73 |
F |
03 - Zawody FIS SKIINTERKRITERIUM - slalom |
Ricky |
|
|
74 |
C |
03 - Zawody obozowe - Presolana |
Presolana |
|
|
75 |
C |
03 - zawody obozowe - slalom |
Maso
Corto |
|
|
76 |
C |
03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant |
Tonale |
|
|
77 |
C |
03 - Zawody obozowe -Bormio - gigant |
Isolaccia |
|
|
78 |
B |
03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom |
Bełchatów |
|
|
79 |
C |
03-Obóz Tonale - gigant |
Tonale |
|
|
80 |
A |
03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant |
Kluszkowce |
|
|
81 |
F |
03-Zawody FIS Skofia Loka -slalom |
Skofia
Loka |
|
|
82 |
B |
04 - NPM IV eliminacja - gigant |
Jurgów |
|
|
83 |
B |
04 - NPW - III eliminacja - gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
84 |
B |
04 - NPW IV eliminacja-gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
85 |
C |
04 - Przedszkole Narciarskie - Zakopane |
Zakopane |
|
|
86 |
A |
04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant |
Harenda |
|
|
87 |
A |
04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom |
Ustrzyki |
|
|
88 |
A |
04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom |
Harenda |
|
|
89 |
A |
04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom |
Nosal |
|
|
90 |
B |
04 - WOM - slalom |
Szczęśliwice |
|
|
91 |
F |
04 - zawody fis - albrechtice - slalom |
Albrechtice |
|
|
92 |
F |
04 - Zawody FIS - Pokal Loka - gigant |
Pokal
Loka |
|
|
93 |
F |
04 - Zawody FIS SKIINTERKRITERIUM - gigant |
Ricky |
|
|
94 |
C |
04 - Zawody obozowe - Bormio |
Bormio |
|
|
95 |
C |
04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant |
Ramsau |
|
|
96 |
C |
04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom |
Tonale |
|
|
97 |
B |
04-NPW - I - gigant |
Kluszkowce |
|
|
98 |
C |
04-Obóz Pinzolo - gigant |
Pinzolo |
|
|
99 |
A |
04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant |
Kluszkowce |
|
|
100 |
F |
04-Zawody FIS Skofia Loka -gigant |
Skofia
Loka |
|
|